هتل، مانی پدیا - Manishen.com (مشهدهوم)

ثبت

هتل، مانی پدیا

مطالب مانی پدیا را در ایمیل خود دنبال کنید.

مانی بلاگ
مکان های منحصر به فرد
اجزای ساختمان
نکات و توصیه ها

محبوب ترین مطالب

مطالب جالب و خواندنی, دونالد ترامپ میلیاردر برج ساز و ریاست جمهوری آمریکا

دونالد ترامپ سرمایه‌دار آمریکایی است که عمده شهرتش به خاطر ساخت آسمان‌خراش‌های غول‌پیکر در منهتن و دیگر نقاط ایالات متحده می‌باشد که تقریباً روی تمامی آنها نام خود دونالد ترومپ را نهاده است. او که چهارمین فرزند از پنج فرزند خانواده بود در 14 ژوئن سال 1946 در نیویورک ...

ادامه مطلب

داغ ترین مطالب

دونالد ترامپ میلیاردر برج ساز و ریاست جمهوری آمریکا

مکان های منحصر به فرد مسکن نفیس 1 سال پیش 5 نظر

دونالد ترامپ سرمایه‌دار آمریکایی است که عمده شهرتش به خاطر ساخت آسمان‌خراش‌های غول‌پیکر در منهتن و دیگر نقاط ایالات متحده می‌باشد که تقریباً روی تمامی آنها نام خود دونالد ترومپ را نهاده است. او که چهارمین فرزند از پنج فرزند خانواده بود در 14 ژوئن سال 1946 در نیویورک به دنیا آمد. پدرش فرد ترومپ یک بنگاه معاملات ملکی داشت که اخیراً پس از چند معامله کلان در نقاط مختلف نیویورک ثروت قابل توجهی به دست آورده بود.


VDARA هتلی که مسافران خود را می سوزاند!

مکان های منحصر به فرد مدیر مانیشن 1 سال پیش

مدت ها پیش در لیست "جالب ترین ساختمان های عجیب جهان" هتل Vdara در لاس وگاس معرفی شد که در آن به این موضوع اشاره شد که نمای این هتل طوری طراحی شده است تا نور آفتاب را جهت حمام آفتاب به قسمت استخر آن منعکس کند.


هتلی با 21 طبقه زیر و 21 طبقه روی آب در دبی!

مکان های منحصر به فرد مدیر مانیشن 1 سال پیش

یک شرکت سوئیسی با نام دی.او.تی (Deep Ocean Technology) به تازگی طرح هتل آبی دیسکی شکل خود را برای ساخت در دبی به تصویب رسانده‌ است. نیمی از این هتل یعنی 21 طبقه از آن در اعماق آب خواهد بود و نیم دیگر ان بر روی آب ساخته خواهد شد.


عمیق ترین هتل جهان

مکان های منحصر به فرد مدیر مانیشن 1 سال پیش 1 نظر

برای کسانی که شجاعت رفتن به اعماق زمین را دارند، این هتل در سوئد مکان مناسبی برای آنها است. این هتل در عمق 155 متری زمین قرار گرفته و در گذشته معدن نقره بوده است و هیچ نمونه مشابه دیگیری ندارد و به شما اوقاتی پرهیجان، ترسناک و پر رمز و راز را پیشنهاد می کند.