ضوابط و قوانین - Manishen.com (مشهدهوم)

ثبت

شرایط و قوانین استفاده از مانیشن : آخرین بروزرسانی: ششم دی ماه 1394

کاربر گرامی، لطفا شرایط و قوانین سایت را پیش از عضویت، با دقت مطالعه نمایید. با پذیرفتن این قوانین، شما توافق خود را بصورت کامل و با تمامی شرایط ذیل اعلام می دارید. در صورتیکه با هر یک از این قوانین مخالفید، می بایست استفاده از این وب سایت را متوقف کنید. توجه داشته باشید که عدم رعایت این قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود. در این قرارداد منظور از کلمه سایت، مانیشن می باشد.

نسخه بروز شده قرارداد همواره بر روی سایت قابل مشاهده خواهد بود و به اطلاع کاربران خواهد رسید. هدف ما، ایجاد اطمینان نسبت به صحت کلیه‌ی مطالب عنوان شده در تمامی بخش‌های سایت می باشد. بدینوسیله ضمن اعلام آنکه مسئولین این سایت نهایت کوشش و دقت خود را جهت بررسی اصالت، صحت و سقم مطالب ارائه شده به عمل می آورند، هرگونه تضمینی را بابت درست یا قابل اعتماد بودن مطالب مذکور از خود صلب می‌نمایند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیرتجارى شما عرضه شده است و حق استفاده از کلیه اطلاعات موجود در سایت تنها برای سایت محفوظ می باشد. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویس ها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است، پیشاپیش این موضوع را با مسئولین سایت در میان گذاشته و در صورت موافقت مدیریت سایت، با ذکر منبع اقدام به استفاده از اطلاعات نمایید.

اطلاعات موجود در سایت از منابع معتبر، مالکان و نیز مشاورین املاک سطح کشور جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات ارائه شده در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشند. سایت مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سایت بطور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را بروز می نماید و اطلاعات ثبت شده دارای تاریخ ثبت می باشند.

ممکن است سرویس های سایت به هر دلیلى در زمان های مختلف و با اطلاع قبلی، تغییر داده شوند. حق تغییر شرایط سرویس ها برای سایت محفوظ خواهد ماند و کاربران توافق می نمایند که استفاده مستمر آنها از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.

سایت فقط به عنوان یک وب سایت واسط اطلاع رسانی فعالیت نموده و در فرایند خرید و فروش و رهن و اجاره املاک و مستغلات هیچ دخالتی ندارد. مسئولیت املاک و مستغلات معرفی شده در سایت کاملا به عهده اشخاص ارائه دهنده می باشد.

قانون ثبت ملک :

بدینوسیله کاربر رضایت خود را جهت ارسال کلیه اطلاعات ثبتی ملک خود، اعم از نام و شماره تلفن، به مشاورین املاک و همچنین نمایش آن در سایت را اعلام می دارد.

سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران :

سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات آن استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند و متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع نماید و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده آنها از سایت نماید. با استفاده از سایت، کاربران رضایت خود را از این سیاست نشان می دهند. سایت از اطلاعات شخصی کاربران برای عملکرد سایت و تامین سرویس هایی که آنها درخواست کرده اند استفاده می نماید. سایت همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی با کاربران ارتباط برقرار نماید تا بتواند نظر آنها را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. سایت هرگز فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد.

ارتباط مستقیم با کاربران :

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت یعنی http://www.manishen.com و شماره پیامک 30002676 می باشد. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت و شماره پیامک سایت و شبکه های اجتماعی مندرج در سایت با کاربران تماس نمی گیریم. برای تماس با سایت، فقط آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما ایمیل بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل کنید.