لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

خرید فروش ویلا در شمال

انواع ویلا در شمال

مشاورین املاک منتخب شمال

اژانس املاک پارک وی

املاک ونوس

املاک آراز

کارشناسان املاک هشتمین نور

نقش جهان

املاک گرجی پور پارادایس

مشاورین فعال 7 روز اخیر شمال

اژانس املاک پارک وی

دفتر مهندسی ویلایاب شمال

املاک شهریارپور

املاک شهریارپور

دفتر مهندسی ویلایاب شمال

دفتر مهندسی ویلایاب شمال

مطالب مفید برای خرید ویلا شمال

مهمترین نکات برای خرید ویلا در شمال 

خرید ویلا در شمال سختی های مخصوص به خود را دارد. ویلای خوب را باید از افراد مطمئن بخرید که حتما سند معتبر داشته باشد و جزء اراضی جنگلی نباشد و از آنجاییکه همه ما می دانیم بیشترین بارش ها در شمال اتفاق می افتد و دارای رطوبت بالایی نیز هست، این ویلاها حتما باید با متریال با کیفیت ساخته بشوند. برای خرید ویلا در شمال به مسیر رفت و آمد دقت کنید خیلی شلوغ نباشد، نقشه ویلا مهندسی و خوب باشد. سیستم تهویه مناسب یکی از اصلی ترین نکات برای خرید ویلا در شمال می‌باشد.اهمیت این موضوع را در تابستان متوجه خواهید شد.چرا که وزش باد بسیار کند است و آب و هوای شرجی شمال شما را تا مرز جنون میکشاند.


قیمت ویلاها در شمال چگونه هستند

شمال ایران سه استان گلستان، مازندران و گیلان را شامل می شود و به صورت کلی در گلستان روستای زیارت، استان مازندران منطقه چمستان و استان گیلان منطقه کیاشهر و زیباکنار جزو مناطق ویلاخیز معرف این استان ها هستند. ویلاسازی در استان مازندران از رونق بیشتری برخوردار است. ویلا در شهرهای چالوس و متل قو و رامسر تقریبا از قیمت بالاتری برخوردار است. در مناطقی از شمال که فاصله کوه و دریا کم هست متقاضیان بیشتری وجود دارند و قیمت های ویلا دراین مناطق معمولا بالاتر هست. 

 

انواع ویلا در شمال 

در مناطق شمالی، ویلاها معمولا به سه دسته کلی ساحلی، جنگلی و کوهستانی تقسیم می شوند. اگر عاشق ویلای روبه دریا هستید ویلای ساحلی مناسب شماست و اگر عاشق گذراندن وقت در جنگل هستید ویلای جنگلی بهترین انتخاب است و در صورتیکه عاشق محیط های دنج و محلی هستید ویلاهای کوهستانی گزینه مناسب تری است. البته دسترسی های ویلاهای کوهستانی محدود هست و مسیرهای آن در پاییز و زمستان معمولا مسدود می شود.


موقعیت ویلا در شمال

لطفا گول ظاهر ویلا را نخورید!!! قطعا هدف شما از خرید ویلا در شمال فقط ماندن در ویلا و استراحت روی کاناپه و تماشای جم فارسی نیست!که اگر اینطور میبود میتوانستید دردسر های خرید ویلا در شمال را نکشید و یه خانه دیگر در دیگر نقاط کشور خریداری نمایید.کسانی که در شمال ویلا خریداری مینمایند به خاطر آب و هوای مطلوب و دریا و جنگل های این منطقه می‌باشد.اما قطعا یکی از اصلی ترین نکات دیگر آن که برای شما باید اهمیت داشته باشد دسترسی به مراکز خرید و مناطق تفریحی محدوده خودتان است.شاید در ابتدا با خود بگوییم این مسئله خیلی مهم نیست.اما به مروز زمان و با عادت کردن شما به این خانه اهمیت این موضوع برای شما دو چندان میشود.


خرید ویلا با هدف سرمایه گذاری

می دانیم که بسیاری از نقاط ایران با بحران آب روبه رو هستند. منطقه شمال از این نظر از شرایط نسبتا خوبی برخوردار هست. به همین علت بسیاری از هموطنان ما تمایل به خرید ویلا یا زمین در شمال پیدا کرده اند. عوامل مختلفی در رشد قیمت ویلا موثر هست که ما به 3 تا از مهم ترین آنها اشاره می کنیم. 1- رشد قیمت در مناطقی از شمال که قرار هست به منطقه آزاد تبدیل بشوند بیشتر خواهد بود. 2- نزدیکی به تهران دیگر عامل رشد قیمت ویلاها در شمال است. 3- نکته ی دیگری هم که باید به آن توجه کنیم دسترسی های یک ویلا به امکانات رفاهی است.

 مراقب باشید گول نخورید...

اگر میخواهد در معامله گول نخورید و شیرینی معامله بعد از آن زیر زبانتان باشد حتما از زمینی که میخواهید بخرید استعلام بگیرید.مطمن بشوید زمینی که میخرید بدون مشکل است.حواستان باشد داخل بافت باشد.بعضی زمین ها هستند که هیچگونه بافتی برایشان تعیین نشده و بعد ها با روی کار آمدن طرح هادی به مشکل برمیخورند و شاید تغییراتی روی آن اعمال شود که هزینه های جبران ناپذیری داشته باشد.مراقب باشیدکه کارهای قانونی آن کاملا رعایت شده باشد.بعد از تمام این نکات میتوانید قولنامه را امضا کنید.فقط دقت کنید که بر روی قرارداد مهر شورا و کد رهگیری موجود باشد.تبریک میگوییم!شما صاحب زمین در شمال کشور شدید...

مهمترین نکات برای خرید ویلا در شمال چه هستند؟

حتما سند معتبر داشته باشد و جزء اراضی جنگلی نباشد و از آنجاییکه همه ما می دانیم بیشترین بارش ها در شمال اتفاق می افتد و دارای رطوبت بالایی نیز هست، این ویلاها حتما باید با متریال با کیفیت ساخته بشوند.

قیمت ویلاها در شمال چگونه هستند؟

ویلا در شهرهای چالوس و متل قو و رامسر تقریبا از قیمت بالاتری برخوردار است. در مناطقی از شمال که فاصله کوه و دریا کم هست متقاضیان بیشتری وجود دارند و قیمت های ویلا دراین مناطق معمولا بالاتر هست.

انواع ویلا در شمال

در مناطق شمالی، ویلاها معمولا به سه دسته کلی ساحلی، جنگلی و کوهستانی تقسیم می شوند. اگر عاشق ویلای روبه دریا هستید ویلای ساحلی مناسب شماست و اگر عاشق گذراندن وقت در جنگل هستید ویلای جنگلی بهترین انتخاب است و در صورتیکه عاشق محیط های دنج و محلی هستید ویلاهای کوهستانی گزینه مناسب تری است.


نمایش بیشتر