لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

مانیشن از نگاه مشاورین (علیرضا پناهی)

از روز اول شکل‌گیری مانیشن، موفقیت مشاورین املاک اصلی‌ترین دغدغه تیم ما بوده و هست. در واقع فلسفه وجودی مانیشن ایجاد سیستمی هست که در جهت رشد و توسعه کسب‌وکار مشاورین املاک فعالیت کنه. هدفی که با لطف خدا و همکاری مشاورین املاک محترم، تا حد زیادی امروز حاصل شده و  بازخوردهای مثبتی که از مشاورین سراسر کشور دریافت می‌کنیم، گواه بر این موضوع هست.

بعضی از مشاورین ممکنه از این موضوع گله داشته باشند که از مانیشن زنگ‌خور کافی رو دریافت می‌کنند و به لحاظ فنی همه چیز عالیه اما هنوز معامله نکرده‌اند! مانیشن تمام تلاشش رو می‌کنه که زنگ‌خور هدفمند در اختیار شما قرار بده، اما قدم بعدی شما هستید که از این تماس‌ها معامله ایجاد می‌کنید.

در این بین شانس هم بی‌تاثیر نیست! گاهی ممکنه با وجود داشتن ملک خوب و زنگ‌خور مناسب و مهارت کافی، هر چقدر تلاش می‌کنید معامله انجام نمیشه که نمیشه! خب در این شرایط ممکنه بعضی از مشاورین از مانیشن دل‌زده بشن. البته این موضوع ممکنه در موارد دیگه‌ای هم اتفاق بیافته. مثلا چون مدتی معامله‌ای انجام ندادند، کلا از کار املاک خارج میشن و کار دیگه‌ای رو شروع می‌کنند.

ما در این حالت به شما صبر و مداومت رو پیشنهاد میدیم. این پیشنهاد کاملا بر اساس بازخوردیه که در این سال‌ها از سایر مشاوران دریافت کردیم. یکی از بهترین نمونه‌ها جناب آقای علیرضا پناهی متصدی دفتر املاک مسکن نفیس هست. مطلب زیر از روی صدای ارسالی خود ایشون نوشته شده و شدیدا توصیه می‌کنم این مطلب رو بخونید. شاید خیلی از درد و دل‌های شما با خوندن صحبت‌های ایشون برطرف بشه.

علیرضا پناهی (مسکن نفیس)

الان سال 4 ام هست که دارم با مانیشن همکاری می‌کنم. در دو سال اول همکاریم با مانیشن هیچ اتفاقی برای من رخ نداد. به آقای مرادپور(یکی از هم‌بنیان‌گذاران مانیشن) زنگ‌ زدم و گفتم این داستان غم‌انگیزیه که من دو ساله اکانت طلایی (بهترین اکانت مانیشن) رو خریداری کردم ولی هنوز هیچ بازخورد مثبتی نگرفتم. برای همین درخواست ملاقات حضوری کردم. یادمه اون موقع‌ها تازه تو دفتر کلاهدوز مستقر شده بودن. یه عصر تابستونی تو سال 95 بود که رفتم دفتر مانیشن، با آقایان چرم‌فروشان(مدیر عامل) و مرادپور صحبت کردم، به من توضیح دادند که در حال توسعه سایت هستند، تبلیغات می‌کنن و .... من هم گفتم که نیومدم اینجا که شاکی یا ناراضی باشم. من در هر صورت بازم ادامه میدم ولی واقعا برام سواله که کجای کار من لنگ میزنه که من نمی‌تونم از طریق مانیشن قرار داد بنویسم.

این قضیه گذشت و سال سومی که داشتم در مانیشن فعالیت می‌کردم، یه مشتری از مالزی با من تماس گرفت و گفت که من آگهی شما رو توی مانیشن دیدم. از طریق سایت با هم آشنا شدیم و من ارتباط تلگرامیم رو با ایشون حفظ کردم. اسفند 95 ایشون به ایران اومدند، من کلی انرژی گذاشتم ولی نتونستم برای ایشون آپارتمان بخرم اما باز هم ارتباطم رو با ایشون حفظ کردم.

امسال یعنی تیرماه 97 ایشون به ایران اومدند. ما هم مجدد انرژی گذاشتیم و آپارتمان خوبی برای ایشون خریدیم و پورسانت خوبی هم گرفتیم. به جز مسائل کاری، از نظر روحی و روانی هم بسیار با هم تفاهم داشتیم و دوستای خوبی برای هم شدیم. حتی من قول دادم رفتم مالزی، حتما یکی دو روزی پیش ایشون برم.

پارسال مشتری دیگه‌ای از طریق سایت مانیشن داشتم که اصالتا کاشمری بودند و اومدن اینجا و من یک ملک تجاری 110 متری براشون گرفتم که پورسانت بسیار عالی برای من داشت.

این موارد از تجربیات جالب من با مانیشن بوده که دوست داشتم با بقیه همکارام به اشتراک بزارم. نکته مهم اینه که همه این اتفاقای خوب از سال دوم به بعد برای من افتاد. جالب اینه سال اولی که عضو شدم تو سایت خوندم که بعضیا نوشته بودن از آلمان مشتری داشتن. تو این 2 سال اینقد که من نتونستم هیچ کاری انجام بدم و فقط زنگ‌خور داشتم. با خودم گفتم من مشتری آلمان و خارج از کشور نمی‌خوام. فقط یکی از همین شهر زنگ بزنه حداقل یک رهن و اجاره یا یک فروشی داشته باشیم از سرمم زیاده. که بعدها این داستانا همه اتفاق افتاد و چندین برابر هزینه ای که در طول این سال ها داشتم برای من سوددهی داشت.

از تیم خوب مانیشن و تمام کسانی که زحمت میکشن تشکر می‌کنم.

مطالب پیشنهادی