لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

آشنایی با پنل مدیریت مشاورین املاک

از زمانی که مانیشن رو راه‌اندازی کردیم؛ همیشه سعی داشتیم تا رو به جلو حرکت کنیم و روز به روز بهتر بشیم. با توجه به بازخوردهای مشاورین و تحقیق چند ماهه تیم تجربه کاربری مانیشن، تصمیم گرفتیم تا امکانات مورد نیاز مشاورین رو در فضایی اختصاصی در قالب "پنل مدیریت" ارائه بدیم.


مزیت پنل مدیریت در اینه که همه امکانات مورد نیاز رو در یک فضا در اختیار مشاورین قرار میده. در واقع از این به بعد در پنل می‌تونید به مدیریت ملک‌ها، تقاضاها، اطلاعات تماس مالکین، مشاورین زیر مجموعه، گزارش عملکرد و هر چیزی که مورد نیاز شما به عنوان مشاور یا مدیر  یک دفتر املاک هست دسترسی داشته باشید.

در قسمت سایت هم امکانات عمومی مثل نمایش ملک‌ها، پرسش و پاسخ، مشاورین املاک، محله‌ها و سایر بخش‌های عمومی قابل دسترس هستند.


نکته مهمی که باید بهش توجه کنید اینه که وقتی اطلاعات تماس مالک رو در ثبت ملک‌ وارد می‌کنید، این اطلاعات فقط در پنل مدیریت شما قابل نمایش هست و مثل گذشته در نمای عمومی سایت این اطلاعات نمایش داده نخواهد شد. در نمای عمومی سایت، اطلاعات شما به عنوان مشاور جایگزین اطلاعات مالک خواهد شد.

در فاز اول تعدادی از مشاورین سیستم جدید رو تست کردند و بازخوردهای اولیه‌شون رو ارائه دادند. در فاز دوم، به مدت یک هفته این امکان برای همه مشاورین فراهم شده تا از پنل مدیریت جدید استفاده کنند و بعد از انجام اقدامات لازم، در فاز سوم رسما پنل مشاورین املاک جایگزین سیستم فعلی خواهد شد. 


در حال حاضر این امکان برای شما وجود داره که همچنان از پنل قدیم استفاده کنید یا با امکانات پنل جدید بیشتر آشنا بشید. برای این کار کافیه تا روی اسم‌تون کلیک کنید و پنل مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

از شما می‌خوام تا بازخوردهاتون رو از سیستم جدید با تیم مانیشن در میون بذارید و نظرات‌تون رو زیر همین پست کامنت بذارید.3 نظر درباره این مطلب

مسعود سمندری

ممنون

مجید رضایی زاده

خیلی عالیه خدا قوت

سعید طیبی

سلام با تشكر فراوان از پرسنل محترم مانشين همچنين تشكر فراوان از همه عزيزاني كه اين سايت تنظيم نمودند تا ارتقا كار مشاورين به حد اعلا برسه مانيشن واقعا فضايي خوبي براي همكاري و تعاملبين مشاورين املاك ايجاد نموده همچنين از لحاظ امكانات در سطر كليه نرم افزارهايي كه بنده تا كنون ازشون استفاده ميكردم بوده همينجا تشكر ميكنم از جناباقاي رضايي كه اين سايت به ما معرفي كردند واقعا سايت عالي است و با بازدهي فراواني داره