لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله الهیه تهران

محله الهیه تهران در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. نام قدیم الهیه خورآذین بوده است. خیابان فرشته مشهورترین خیابان این منطقه است. سایر خیابان های مهم محله الهیه تهران شامل: خیابان تختی، الهیه، پارسا، صحرا، چناران، سروستان، کامران، کوهیار، نمازی، خزر، مهدیه، مریم، بوسنی و هرزگوین و جردن می باشد.

محله الهیه تهران

قیمت آپارتمان‌ محله الهیه تهران

به لحاظ سکونت محله الهیه تهران و مخصوصا خیابان فرشته جزو مناطق اعیان نشین تهران هستند بسیاری از برج های تهران با بزرگترین پنت هوس ها در این منطقه قرار دارند. طبیعتا قیمت خانه ها نیز در این منطقه بالاست.

نقشه‌ الهیه تهران

محله الهیه تهران از شمال به تجریش، از جنوب به چهارراه پارک وی و اتوبان مدرس، از غرب به خیابان ولیعصر و از شرق به خیابان شریعتی محدود می شود.

دسترسی

از نظر دسترسی قرار گیری محله الهیه بین چند اتوبان دسترسی مناسبی ایجاد کرده است. همچنین خط 1 مترو تهران از خیابان شریعتی می گذرد و اهالی منطقه الهیه می توانند به آن دسترسی خوبی داشته باشند. خطوط بی آرتی نیز برای خدمت رسانی به مردم وجود دارند.

امکانات

مرکز خرید فرشته اصلی ترین مرکز خرید این منطقه است البته در الهیه مثل سایر محله های شمال شهر تهران مراکز خرید و بازارهای لوکس زیادی وجود دارند. رستوران ها و کافی شاپ ها هم که برای استراحت و وقت گذرانی زیاد ایجاد شده اند و بیمارستان اختر هم که برای تامین فضای درمانی منطقه وجود دارد.

مکان‌های دیدنی

از مکان های عمومی مهم منطقه الهیه می توان به موزه پروفسور محمود حسابی و موزه موسیقی ایران اشاره کرد. همچنین سفارت های بسیاری از کشورها مانند سوئیس، دانمارک، بلژیک، فنلاند، مالزی و مصر در الهیه قرار دارند.

مشاورین متخصص الهیه تهران

مشاورین املاک آتیه

املاک دیپلمات الهیه

مسکن ا ب ا

آژانس املاک سورنا

اجاره خانه در الهیه تهران

اجاره خانه در محله الهیه تهران

نظرات کاربران

امتیاز محله الهیه تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره محله الهیه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله الهیه تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف الهیه تهران