لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله بام تهران

محله بام تهران در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. بام تهران برای اهالی تهران بیشتر یادآور محلی برای تفریح و البته ورزش است تا سکونت. با این حال شهرکی در بام تهران قرار دارد به نام شهرک بام تهران. البته باید بگوییم که در اصطلاح عامیانه بام تهران به انتهای خیابان ولنجک تا ابتدای قله توچال گفته می شود. مسیری برای پیاده روی وجود دارد که در تعطیلات مردم برای گردش و ورزش به آن می روند.

شهرک بام تهران در شمالی ترین محدوده سعادت آباد و در مجاورت مناطق کوی فراز و بالاتر از میدان بهرود قرار گرفته است.

 

محله بام تهران

قیمت آپارتمان‌ محله بام تهران

محله بام هم مثل اغلب محلات شمال شهر تهران از قیمت هایی بالاتر از متوسط تهران برخوردار است. که تقریبا اصلی ترین دلیل آن قرار گیری این محله در دامنه های جنوبی البرز و آب و هوای تمیزتر و خنک تر این منطق است.

نقشه‌ بام تهران تهران

بام تهران در شمالی ترین منطقه سعادت آباد قرار دارد. محدوده محله بام تهران از شمال به دامنه های جنوبی البرز ختم می شود. در جنوب آن بزرگراه یادگار امام واقع شده است. در غرب با شهرک نفت و در شرق با کوی فراز مجاور است.

دسترسی

از طریق بلوارهای ذبیحی و پیام به بزرگراه یادگار امام می رسید که از طریق آن می توانید به سایر بزرگراه های تهران دسترسی داشته باشید. خط 7 مترو تهران که در دست احداث است تا سعادت آباد ادامه خواهد داشت که نزدیک ترین ایستگاه مترو به این منطقه خواهد بود.

امکانات

مهم ترین مکان های عمومی این منطقه شامل بوستان پرواز، هتل اسپیناس و پارک ژوراسیک تهران می باشد. هتل اسپیناس لوکس ترین و مدرن ترین هتل پنج ستاره ایران است که در بام تهران قرار دارد. از نظر مراکز خرید و بازارهم وضعیت محله بام مناسب است.

مکان‌های دیدنی

بام تهران خودش یکی از مناطق دیدنی تهران به شمار می رود. هم به لحاظ جاذبه های طبیعی و هم از نظر تفریحاتی که در آن ایجاد کرده اند. امروزه امکانات تفریحی زیادی در بام تهران ایجاد شده، برخی از این امکانات شامل تله کابین، سورتمه، زیپ لاین و میدل باس های برقی می شود.

نظرات کاربران

امتیاز محله بام تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

اولین نفری باشید که درباره این محله نظر میده.

تجربیات شما درباره محله بام تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله بام تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف بام تهران تهران