لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله جنت آباد تهران

محله جنت آباد تهران در شمال غربی تهران در منطقه 5 تهران قرار دارد. محله جنت آباد به سه بخش جنت آباد شمالی، جنت آباد جنوبی و جنت آباد مرکزی تقسیم می شود.

محله جنت آباد تهران

قیمت آپارتمان‌ محله جنت آباد تهران

جنت آباد در شمار محله های بالا شهر تهران قرار می گیرد. قیمت خانه ها در جنت آباد شمالی یا جنوبی تفاوت چندانی به لحاظ مکانی ندارد و بیشتر بسته به نوع خانه ای است که انتخاب می کنید. برخی آپارتمان ها در این محلات بسیار لوکس ساخته می شوند و به همین دلیل هم قیمت بالایی دارند. متوسط قیمتی در جنت آباد برای آپارتمان های نوساز متری بین 9 تا 12 میلیون تومان است که برای آپارتمان های خاص تا متری 20 میلیون هم افزایش می یابد.

نقشه‌ بلوار جنت آباد تهران

محله جنت آباد در شمال به حصارک، در جنوب به بلوار آیت الله کاشانی، در غرب به محله شهران و در شرق به بزرگراه ستاری منتهی می شود.

دسترسی

دسترسی جنت آباد با توجه به بزرگراه های همت، باکری و ستاری در وضعیت خوبی قرار دارد. البته چون جنت آباد در شمال غربی تهران قرار دارد برای دسترسی به نقاط جنوبی و شرقی تهران باید زمان بیشتری را صرف کنید.

امکانات

پارک های شبنم، ایثار و ساحل پارک های اصلی جنت آباد هستند. با این حال فضاهای سبز محلی در بسیاری از خیابان های جنت آباد ایجاد شده تا اهالی این مناطق از آنها استفاده کنند. بیمارستان عرفان نیایش بیمارستان اصلی این منطقه است که در جنت آباد شمالی در خیابان بهار و مجاورت پارک ایثار قرار دارد.

مشاورین متخصص بلوار جنت آباد تهران

املاک بزرگ نیایش

املاک بزرگ نیایش

املاک قاسمی

املاک بزرگ دامون

املاک خورشید

نظرات کاربران

امتیاز محله جنت آباد تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره محله جنت آباد تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله جنت آباد تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

محمد موسی‌نژاد
06 تیر 98

با کلاس و عالی عالی عالی. خداییش بالاشهره

کاربر میهمان
18 اردیبهشت 98

لازم است به نويسنده متن سايت مانيشن كه در قسمت قيمت محله جنت‌آباد آنجا كه نوشته: "جنت‌آباد در شمار محله‌هاى بالاى شهر تهران قرار می‌گيرد."يادآورى كنم: از قديم گفتند هر گردى گردو نميشه، همينطور هم جنت‌آباد بالاى شهر تهران نميشه. هر منطقه‌ای كه از نظر جغرافيايی در "شمال غربى" شهر تهران قرار بگيره بالاى شهر تهران نميشه! بالاى شهر تهران و شمال شهر تهران، فقط از نظر منطقه جغرافيایی نيست. در فرهنگ تهران‌نشينى: "بالاى شهر يا همان شمال شهر تهران" به معناى "مرفه‌بودن و يک‌دست بودن فرهنگ ِاجتماعى جمعيت ساكن در منطقه است. تازه در بين همان مناطق مرفه‌نشين باز افرادى هستند كه اشتباهى مرفه شده‌اند! چه رسد به منطقه جنت‌آباد كه "فقط" از نظر جغرافيایی جزو مناطقى است كه در "شمال غربى‌ترين" نقطه شهر تهران در حال حاضر قرار دارد. بعنوان مثال : شهرک غرب و فرحزادى درست كنار هم از نظر جغرافيایی قرار دارند و هر دو در شمال شهر تهران هستند ولى از زمين تا آسمان از همه لحاظ با هم متفاوت هستند.

کاربر میهمان
16 اردیبهشت 98

نقاط ضعف

 • منطقه‌ای با بافت فرهنگى آشفته
 • مجتمع و آپارتمان‌هایی با ازدحام جمعيت بالا
 • ازدحام مهاجرانى كه به اين منطقه كوچ كرده‌اند، نابسامانی‌هایی در آپارتمان‌نشينى ايجاد كرده كه در بيشتر موارد قابل حل نيست!

خیابان‌های اطراف بلوار جنت آباد تهران