لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله میرداماد تهران

بلوار میرداماد در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. بلوار میرداماد که خیابان میرداماد نیز نامیده می شود در محله داوودیه تهران واقع شده است. اما بلوار میرداماد به حدی معروف است که محله داودیه را نیز با نام میرداماد می شناسند.


محله میرداماد تهران

قیمت آپارتمان‌ محله میرداماد تهران

محله میرداماد تهران از جمله مناطق به نسبت بالای تهران به حساب می آید و قیمت خانه ها و آپارتمان ها در آن به نسبت بالاست.

نقشه‌ بلوار میرداماد تهران

محله میرداماد از شمال تا قلهک، از جنوب تا بزرگراه همت، از غرب تا خیابان ولیعصر و از شرق تا خیابان شریعتی را در برمیگیرد.

دسترسی

از نظر دسترسی خیابان میرداماد وضعیت بسیار مناسبی دارد. هم به لحاظ نزدیکی به اتوبان های بزرگی مانند اتوبان حقانی، بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید همت و هم دسترسی عالی به وسایل نقلیه عمومی مانند مترو و اتوبوس های بی آر تی. خط 1 مترو تهران از محله میرداماد می گذرد و ایستگاه میرداماد متعلق به این محله است.

امکانات

پارک اقاقیا اصلی ترین فضای سبز این محله است و بیمارستان کودکان مفید بیمارستان تخصصی کودکان در میرداماد است. مجموعه های ورزشی رضایی مجد و قصر موج نیز به عنوان محلی برای ورزش به حساب می آیند.

مکان‌های دیدنی

از جمله مکان های عمومی محله میرداماد می توان به ساختمان های مسکونی اسکان اشاره کرد. این ساختمان های سه گانه در چهارراه میرداماد و ولیعصر قرار دارد. این ساختمان های قدیمی که ساخت آنها مربوط به پیش از انقلاب است 32 طبقه دارند. موزه پول، دانشگاه خواجه نصیر از دیگر مکان های عمومی محله میرداماد هستند.

مشاورین متخصص بلوار میرداماد تهران

مسکن دلتا5

ملک پرداز

آژانس متراژ

مشاورین املاک ملک پرداز

رابینسون

نظرات کاربران

امتیاز محله میرداماد تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  عالی
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره محله میرداماد تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله میرداماد تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف بلوار میرداماد تهران