لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله تهران نو تهران

محله تهران نو یا همان خیابان دماوند امروزی در منطقه 13 شهرداری تهران قرار گرفته است. اصلی ترین خیابان این محله خیابان دماوند است که یکی از عریض ترین، طولانی ترین و مهم ترین خیابان های تهران است که تا پیش از انقلاب خیابان تهران نو نام داشته است. خیابان کشی تهران نو دارای نظم هندسی است. میدان آشتیانی، اطلاعات، میدان چایچی، فلکه لوزی و میدان امامت (میدان وثوق) میدان های اصلی این محله هستند. گفته می شود تهران نو توسط فرانسوی ها ایجاد شده و محله زندگی ایشان بوده است.

محله تهران نو تهران

قیمت آپارتمان‌ محله تهران نو تهران

تهران نو یکی از محلات متوسط رو به پایین شهر تهران است. قیمت خانه ها در این محله نسبت به مناطق اعیان نشین تهران قیمت پایین تری دارد.

نقشه‌ تهران نو تهران

محله تهران نو از شمال با محلات نارمک و تهرانپارس همسایه است، از جنوب به دوشان تپه و شهرک شهید کلاهدوز، از غرب به محله نیروی هوایی و پیروزی و از شرق به کوی زینبیه منتهی می شود.

دسترسی

محله تهران نو یکی از خوش مسیرترین محله‌های تهران است که از طریق خط یک سامانه اتوبوس تندرو تهران (تهرانپارس - میدان آزادی) و خط سه سامانه اتوبوس تندرو تهران (علم وصنعت - خاوران) و خط ۴ متروی تهران ایستگاه متروی شهید کلاهدوز که در جنوب فلکه لوزی قرار دارد قابل دسترسی عمومی است.

امکانات

سینما ماندانا (محله تهران نو تنها منطقه شرق تهران است که سینما دارد)، پارک های پیروزی، اوستا، مهرآور، ترنج، ورزش و نیما برخی از امکانات رفاهی و تفریحی محله تهران نو هستند. ساکنین تهران‌نو برای خرید مایحتاج زندگی می‌توانند به بازارهای تره‌بار یا فروشگاه‌های محلی مراجعه کنند و در صورت تمایل به خرید در فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای می‌توانند به شهروند تهران‌پارس یا رفاه شعبه شهید کلاهدوز واقع در میدان تره‌بار پیروزی بروند.

مشاورین متخصص تهران نو تهران

املاک امامت

املاک طالبی

مسکن چوپان

نظرات کاربران

امتیاز محله تهران نو تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  خوب
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره محله تهران نو تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله تهران نو تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

امیر ابراهیمی در این محله زندگی کرده
17 شهریور 98

اینکه نوشته شده تنها محله که دارای سینما در شرق تهران است اشتباه می‌باشد. نظام‌آباد و نارمک هم سینما دارند.

کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
25 تیر 98

سلام، برخلاف آنچه در متن توضیحات آمده از لحاظ ارزش ملک، تهران‌نو محله متوسطی است و نمی‌توان در کل اطلاق متوسط رو به پایین به آن داشت. قیمت املاک برخی مناطق آن گران و برخی مناطق آن ارزان‌تر هست.

کاربر میهمان
06 شهریور 98

معتاد و کثافت این محله رو گرفته و هیچکی هیچ کار نمی‌کنه. داریم از اینجا خفه می‌شیم حالا شما میگی سطح پایین نیست؟ پس این همه معتاد و بدبخت بیچاره و موش و لجن به نظرتون سطح بالاس؟ محله‌ی آشغالیه کلا، پایین و ضعیفه و هیچکی بهش نمی‌رسه. فراموش شده‌س. یه مشت بدبخت اونجا زندگی می‌کنن.

خیابان‌های اطراف تهران نو تهران