لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله جوادیه تهران

محله جوادیه تهران در منطقه 16 شهرداری تهران قرار دارد.

محله جوادیه تهران

نقشه‌ جوادیه تهران

محله جوادیه از شمال به خطوط راه آهن، از جنوب به بزرگراه تندگویان، از غرب به بزرگراه نواب و از شرق به بلوار دشت آزادگان منتهی می شود.

نظرات کاربران

امتیاز محله جوادیه تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره محله جوادیه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله جوادیه تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
08 آبان 98

من ابراهیم غفاری هستم. خیلی دوست دارم با بچه های قدیمی چهل سال پیش (بویژه کوچه حیدری سابق واقع در ده متری اول) تماس داشته باشم .خاطرات خوبی از محل سابقم دارم.

داود نایب پاشائی در این محله زندگی کرده
29 مرداد 98

اخیرا "انتشارات بهار" کتابی منتشر کرده است به نام "گروزنی، اردبیل، تهران" (خاطرات نسل‌های مهاجر) که دو فصل آن مربوط به جوادیه ۷۰ - ۶۰ سال پیش است.

کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
15 تیر 98

من مادرم متولد جوادیه است و خودم که 35 سالم هست در جوادیه زندگی می‌کنم. حتی بعد از ازدواج از نظر شلوغی که بله شلوغ هست چون کلا تهران شلوغه. من تو مجتمع هستم، مردم خوبی داره. ما هم نه شرور شدیم نه بزهکار هر جا هم میریم میگیم بچه جوادیه باورشون نمیشه بس که در گذشته اسم جوادیه بد در رفته ولی ما می‌تونیم با فرهنگ و اصالت خودمون اسم محلمون رو خوب کنیم، به طوری که دوستانی داریم در گیشا ولی همیشه بین دوستان از ما به عنوان باکلاس و بافرهنگ یاد می‌کنند که در محل خودشون همچین اشخاصی کم دیدن. به نطر من اگه هر کدوم رو رفتار خودمون تجدید نظر کنیم فرهنگ محله مون بالا خواهد بود.

محمد
21 آبان 98

عالی

کاربر میهمان
17 اردیبهشت 98

با توجه به اينكه امكان دارد افرادى با راهنمايی اين سايت محل خريد يا اجاره منزل خود را انتخاب كنند؛ قطعا بافت فرهنگى جواديه بد است. اين كه بافت فرهنگى منطقه جواديه بد است را كسانى كه در اين منطقه سكونت دارند يا به تهران آشنا هستند می‌دانند و بر همه واضح است كه ميزان ترافيک با توجه به تراكم جمعيت در اين منطقه سنگين است. امكانات رفاهى بخاطر جمعيت زياد و نوع فرهنگ حاكم بر منطقه كم است، كلا دادن سه ستاره به جواديه واقعا زياده و می‌تواند افرادى را كه از اين سايت می‌خواهند اطلاعات درست دريافت كنند را به اشتباه بياندازد.

کاربر میهمان
17 اردیبهشت 98

منطقه شلوغ با تراكم جمعيت زياد و ترافيک سنگين در جنوب شهر، به درد زندگى نمی‌خورد. جواديه جزو مناطقى در تهران است كه از قديم به داشتن افراد شرور معروف است.

کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
26 اسفند 97

والا من یه سالی مستاجرم تو جوادیه، خونه خوبی ندارم. اما بنظرم اوکیه. فضای متروش عالی. BRT دم‌دست و راحت. آب، برق، گاز همه چی اوکی ... بنظرم اسمش در رفته. دسترسی‌شم عالی. خوبه من که راضیم.

نعمت عباسی
21 اسفند 97

اصلان بدرد نمیخوره، نه آدمای خوبی داره نه محله امنی نداره.

کاربر میهمان
14 مرداد 98

بنده بچه سبلان شمالی هستم و 15ساله که در جوادیه زندگی می‌کنم. به نظر بنده اونی که میگه بد یعنی اینکه تو خودش نمی‌بینه بتونه تغییر ایجاد کنه. جوادیه اون جوادیه 40 سال پیش نیست. آدم‌های خیلی باشخصیتی داره. من با این محله و آدم‌هاش راحتم.

خیابان‌های اطراف جوادیه تهران