لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله سعادت آباد تهران

سعادت آباد تهران در منطقه 2 شهرداری تهران قرار گرفته است. سعادت آباد در قدیم به سادات آباد معروف بوده است. سعادت آباد جزو مناطق پرطرفدار تهران به شمار می رود و جمعیت ساکن در این منطقه روز به روز افزایش می یابد. سعادت آباد از بافت جدید و بروزی برخوردار است و ساختمان های بالای 20 سال ساخت خیلی کم به چشم می خورند. میدان کتاب، میدان شهید تهرانی مقدم، میدان سرو و میدان فرهنگ میدان های اصلی این منطقه هستند. زندان اوین به عنوان معروف ترین زندان تهران نیز در سعادت آباد تهران واقع شده است.

سعادت آباد یکی از لوکس ترین محله های تهران است. همه چیز در این محله لاکچری است. خانه های مرتفع و زیبا، کوچه های عریض، ماشین های مدل بالا در رنگ های مختلف و خلاصه یکی از خاص ترین های ایران است.

محله سعادت آباد تهران

قیمت آپارتمان‌ محله سعادت آباد تهران

سعادت آباد از محله های بالاشهر تهران به شمار می رود، ساخت و سازهای زیاد و افزایش اقبال عمومی به این منطقه باعث شده تا با روند رو به رشد قیمت ها در این محله روبرو باشیم. به طور کلی اگر قصد خرید خانه در سعادت آباد را دارید حتما مبلغ مناسبی را باید در نظر بگیرید.

نقشه‌ سعادت آباد تهران

محدوده سعادت آباد با بزرگراه یادگار امام در شمال، شهرک غرب در جنوب، بلوار پاک نژاد در غرب و بزرگراه شهید چمران در شرق مشخص می شود. بلوار اصلی سعادت آباد در شمال به بزرگراه یادگار امام و در جنوب به میدان قدس متصل می شود.

دسترسی

بلوارهای شهرداری، بهزاد، پاک نژاد و خیابان های سعادت آباد سرو و فرهنگ برخی از شریان های مهم این منطقه به حساب می آیند. البته خط 7 مترو تهران که در دست ساخت است نیز در انتها به سعادت آباد می رسد و در این محله ایستگاه دارد. خطوط اتوبوسرانی نیز در سعادت آباد به اهالی این منطقه خدمت رسانی می کنند.

امکانات

سعادت آباد تهران از امکانات رفاهی و درمانی فوق العاده ای برخوردار است. اگر ساکن سعادت آباد باشید تقریبا برای خرید هیچ چیزی نیاز به ترک محله خود ندارید و همه چیز در محله شما موجود است. رستوران ها و کافی شاپ های فراوان، مراکز خرید مجتمع های تجاری و پاساژها نیز برای تامین مایحتاج خانواده ها موجوداند. دانشگاه امام صادق، بیمارستان شهید مدرس و بیمارستان پارسیان از جمله مکان های مهم این منطقه اند.

مکان‌های دیدنی

برخی از بهترین پارک های سعادت آباد شامل سعادت آباد، مدیریت، دلاوران، آبشار، شکوفه ستایش، پارک پرواز و صدف است. سینما اریکه ایرانیان و مراکز خرید سروشان، بوعلی، سهیل و پاساژ مادر و فروشگاه شهروند بهرود مهم ترین مراکز تجاری و تفریحی سعادت آباد تهران هستند.

مشاورین متخصص سعادت آباد تهران

مشاورین املاک اساتید

املاک خانه نوین

املاک خانه برتر

املاک کومه

املاک آسایش

املاک خانه سبز

نظرات کاربران

امتیاز محله سعادت آباد تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  سخت
 • بافت فرهنگی
  عالی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  سنگین

تجربیات شما درباره محله سعادت آباد تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله سعادت آباد تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف سعادت آباد تهران