لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله سعادت آباد تهران

سعادت آباد در منطقه 2 شهرداری تهران قرار گرفته است.این محله جزء مناطق بالاشهر تهران محسوب میشود.سعادت آباد جزو مناطق پرطرفدار تهران به شمار می رود و جمعیت ساکن در این منطقه روز به روز افزایش در حال افزایش است. سعادت آباد از بافت جدید و بروزی برخوردار است و ساختمان های بالای 20 سال ساخت خیلی کم به چشم می خورند. میدان کتاب، میدان شهید تهرانی مقدم، میدان سرو و میدان فرهنگ میدان های اصلی این منطقه هستند. زندان اوین به عنوان معروف ترین زندان تهران نیز در سعادت آباد تهران واقع شده است.

سعادت آباد یکی از لوکس ترین محله های تهران است. همه چیز در این محله لاکچری است. خانه های مرتفع و زیبا، کوچه های عریض، ماشین های مدل بالا در رنگ های مختلف و خلاصه یکی از خاص ترین شهرهای ایران است.

منطقه سعادت آباد از شرق به محله سئول و از شمال به محله اوین محدود است. مجتمع تجاری رویال سعادت آباد جزء لوکس ترین مراکز تجاری تهران شناخته میشود در این منطقه قرار دارد.

محله سعادت آباد تهران

قیمت آپارتمان‌ محله سعادت آباد تهران

سعادت آباد از محله های بالاشهر تهران به شمار می رود، ساخت و سازهای زیاد و افزایش اقبال عمومی به این منطقه باعث شده تا با روند رو به رشد قیمت ها در این محله روبرو باشیم. به طور کلی اگر قصد خرید خانه در سعادت آباد را دارید حتما مبلغ مناسبی را باید در نظر بگیرید.

نقشه‌ سعادت آباد تهران

محدوده سعادت آباد با بزرگراه یادگار امام در شمال، شهرک غرب در جنوب، بلوار پاک نژاد در غرب و بزرگراه شهید چمران در شرق مشخص می شود. بلوار اصلی سعادت آباد در شمال به بزرگراه یادگار امام و در جنوب به میدان قدس متصل می شود.

دسترسی

بلوارهای شهرداری، بهزاد، پاک نژاد و خیابان های سعادت آباد سرو و فرهنگ برخی از شریان های مهم این منطقه به حساب می آیند. البته خط 7 مترو تهران که در دست ساخت است. در انتها به سعادت آباد می رسد و در این محله ایستگاه دارد. خطوط اتوبوسرانی نیز در سعادت آباد به اهالی این منطقه خدمت رسانی می کنند.

امکانات

مدارس و مراکز آموزشی منطقه سعادت آباد : ابتدایی دخترانه آتیه (غیردولتی) ، ابتدایی پسرانه سعادت آباد ، ابتدایی پسرانه باغ دانایی(غیردولتی) ، ابتدایی پسرانه مهر هشتم ، متوسط دوره اول پسرانه آینده سازان (غیر دولتی) مراکز ورزشی محله سعادت آباد : مجموعه ورزشی آرینا مراکز درمانی محدوده سعادت آباد : بیمارستان شهید مدرس ، بیمارستان اعصاب و روان نیایش ، بیمارستان پارسیان مساجد و مراکز دینی سعادت آباد تهران : مسجد جامع رسول ، مسجد جامع الزهرا

مکان‌های دیدنی

بوستان ها و پارک های محله سعادت آباد : سعادت آباد، مدیریت، دلاوران، آبشار، شکوفه ستایش، پارک پرواز و صدف ،سنگی مراکز تجاری منطقه سعادت آباد :مرکز خرید سروشان ، پاساژ بوعلی ، مجتمع تجاری سهیل ، پاساژ مادر و مجتمع تجاری رویال سعادت آباد

مشاورین متخصص سعادت آباد تهران

املاک شار

مشاورین املاک اساتید

املاک خانه نوین

املاک خانه نوین

املاک خانه سبز

آینده سازان

نظرات کاربران

امتیاز محله سعادت آباد تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  سخت
 • بافت فرهنگی
  عالی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  سنگین

تجربیات شما درباره محله سعادت آباد تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله سعادت آباد تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف سعادت آباد تهران