لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله سوهانک تهران

محله سوهانک تهران در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. سوهانک دهکده ای در شمال شرقی تهران بوده است که با گسترش شهر تهران، اکنون به محله ای از محلات تهران بدل گشته است. خیابان اصلی محله سوهانک، سلمان نام دارد.

محله سوهانک تهران

قیمت آپارتمان‌ محله سوهانک تهران

سوهانک محله ای که جمعیت آن در حال افزایش بوده و ساخت خانه های جدید در آن روند رو به رشدی دارد. علاقه مندان به زندگی در محله ای با آب و هوای مناسب و کوهپایه ای می توانند به عنوان یک گزینه جذاب به سوهانک تهران نگاه کنند. البته وجود این نکات مثبت در محله سوهانک تهران باعث رشد قیمت آپارتمان ها در این منطقه شده است. این محله مثل تمام محلات شمال شهر تهران از متوسط قیمتی بالاتری نسبت به مرکز و جنوب شهر تهران برخوردار است.

نقشه‌ سلمان ( سوهانک ) تهران

محدوده محله سوهانک تهران شامل بزرگراه لشگرک در شرق، بزرگراه ارتش در جنوب، شهرک محلاتی (مینی سیتی) در غرب و دامنه های جنوبی البرز در شمال است.

دسترسی

وجود خط 3 مترو تهران دسترسی به سایر مناطق تهران را آسان کرده است. بزرگراه های ارتش و لشگرک هم به این موضوع کمک بسیاری کرده اند. البته نباید از این موضوع غافل بود که سوهانک در شمال شرقی تهران واقع شده و همین مساله باعث دور افتادن از مرکز و جنوب تهران شده است.

امکانات

سوهانک تا چند سال گذشته دارای امکانات رفاهی کمتری بود ولی با گسترش شهر و اقبال عمومی به سمت این محله، امروزه از وضعیت مناسبی برخوردار است و تقریبا هرآنچه برای رضایت اهالی منطقه نیاز است فراهم شده است.

مکان‌های دیدنی

از مکان های عمومی محله سوهانک می توان بوستان نیایش و پارک جنگلی سوهانک را نام برد.

مشاورین متخصص سلمان ( سوهانک ) تهران

دفتر فروش پلاتینیوم

املاک سوهانک

نظرات کاربران

امتیاز محله سوهانک تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

اولین نفری باشید که درباره این محله نظر میده.

تجربیات شما درباره محله سوهانک تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله سوهانک تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف سلمان ( سوهانک ) تهران