لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

شهرک شهید چمران تهران

شهرک شهید چمران تهران در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. شهرک شهید چمران در شمال تهران واقع شده است و از طریق خیابان شهید لنگری به دو نیمه شرقی و غربی تقسیم می شود.

شهرک شهید چمران تهران

قیمت آپارتمان‌ شهرک شهید چمران تهران

باتوجه به قرارگیری شهرک شهید چمران در شمال تهران و امتیاز های مثبت این شهرک به لحاظ دسترسی و امکانات، متوسط قیمتی در این شهرک نسبت به مناطق متوسط تهران بالاتر است.

نقشه‌ شهرک شهید چمران تهران

شهرک چمران تهران بین محله های اراج و رستم آباد قرار دارد. در شمال شهرک چمران خیابان نارنجستان هفتم و در جنوب آن بزرگراه صدر قرار دارد.

دسترسی

شهرک شهید چمران دسترسی بسیار مناسبی به سایر نقاط تهران دارد. ایستگاه مترو نوبنیاد جنب شهرک واقع شده است. خطوط اتوبوسرانی شامل خط ۱۰۶ پایانه لاله به پایانه شهید افشار (پارک وی)، خط ۲۱۴ پایانه شهید دستواره به پایانه افق (حکیمیه)، خط ۲۱۵ سوهانک به سه راه ضرابخانه و خط ۲۲۵ پایانه شهید دستواره به پایانه تجریش به اهالی این منطقه خدمت رسانی می کنند.

امکانات

به لحاظ امکانات رفاهی نیز شهرک شهید چمران وضعیت نسبتا مناسبی دارد. وجود مدارس در مقاطع مختلف، فروشگاه ها و مراکز خرید متعدد به علاوه رستوران ها و کافی شاپ ها همه باعث شده اند وضعیت امکانات رفاهی در شهرک چمران مناسب باشد و اهالی این شهرک کمبود زیادی احساس نکنند.

نظرات کاربران

امتیاز شهرک شهید چمران تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  خوب
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  خیلی سبک

تجربیات شما درباره شهرک شهید چمران تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره شهرک شهید چمران تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
15 دی 98

خیلی خوبه همه ی امکانات لازم را دارد

سارا
20 آبان 98

بهترین روزهای کودکیم اونجا گذشتن - یادش واقعاً بخیر -

حسن
12 خرداد 98

اگر ساکن نباشی متوقفت می‌کنند و سوال می‌کنند کجا میری؟

مهدی در این محله زندگی کرده
12 خرداد 98

این شهرک نظامی و برای وزارت دفاع است.

خیابان‌های اطراف شهرک شهید چمران تهران