لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

شهرک غرب تهران

شهرک غرب تهران در منطقه 2 شهری تهران قرار گرفته است. شهرک غرب (شهرک قدس) تهران در شمال غربی تهران واقع شده است و دارای هفت فاز مسکونی است. این شهرک توسط آمریکایی ها پی ریزی شد که به دلیل شباهت با شهرک های آمریکایی به شهرک غرب معروف شد البته بعد از انقلاب آن را شهرک قدس نامیدند که امروزه مردم با شهرک غرب آن را می شناسند. میدان صنعت تنها میدان این منطقه است که به همین دلیل به آن میدان شهرک غرب می گویند. شهرک غرب تهران با داشتن خیابان های عریض و استاندارد، خانه های ویلایی و بزرگ و تراکم جمعتی پایین فضای آرام و مناسبی را برای سکونت فراهم آورده است.

شهرک غرب تهران

قیمت آپارتمان‌ شهرک غرب تهران

به طور کلی می توان گفت شهرک غرب تهران جزء مناطق مرفه نشین تهران است که قیمت خانه ها در آن بالاست. اگر قصد خرید آپارتمان در تهران را دارید و البته از نظر مالی مشکلی ندارید شهرک غرب یک گزینه مناسب برای شما خواهد بود. خیابان های خوردین، مهستان، سپهر و ایران زمین مهم ترین خیابان های این منطقه هستند.

نقشه‌ شهرک غرب تهران

محدوده شهرک غرب شامل سعادت آباد در شمال، بزرگراه شهید همت در جنوب، بزرگراه شهید چمران در شرق و خیابان فرحزادی در غرب می شود.

دسترسی

از سوی دیگر دسترسی راحت به بزرگراه های همت، چمران و شیخ فضل الله نوری رفت و آمد به سایر نقاط تهران را برای اهالی این منطقه آسان کرده است. پایانه تاکسیرانی میدان صنعت و

امکانات

از جمله امکانات رفاهی شهرک غرب تهران می توان به بیمارستان های بهمن، آتیه و لاله، فرهنگسرای قانون، سینما ابن سینا و قدس اشاره کرد.

مکان‌های دیدنی

مجتمع های تجاری میلاد نور، ایران زمین، گل افشان، لیدوما و لهستان و.... در این منطقه قرار دارند. بوستان های شمس تبریزی، خوارزم، مولانا، دره، دادمان، بهار، سپهر و... برخی از بوستان های شهرک غرب تهران به شمار می روند.

مشاورین متخصص شهرک غرب تهران

مشاورین املاک مهستان

املاک شهبازی

املاک پویان

The One Iranian

املاک گل افشان

نظرات کاربران

امتیاز شهرک غرب تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

اولین نفری باشید که درباره این محله نظر میده.

تجربیات شما درباره شهرک غرب تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره شهرک غرب تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما