لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله فلاح تهران

محله فلاح تهران در منطقه 17 شهرداری تهران قرار دارد.عمده ساکنین محله فلاح ترک هستند. تراکم جمعیت در این منطقه بسیار بالا بوده و بخش زیادی از این منطقه را بافت فرسوده تشکیل داده است. وجود همین عوامل باعث شده که محله فلاح تهران یکی از مناطق آسیب پذیر تهران باشد. 

محله فلاح تهران

قیمت آپارتمان‌ محله فلاح تهران

محله فلاح جزء مناطق متوسط تهران به حساب می آید، قیمت خانه و آپارتمان در این محله به نسبت سایر تهران پایین تر است. البته مثل سایر نقاط تهران قیمت خانه در این منطقه نیز نوسانات زیادی دارد. نوع ساخت و مصالح بکار رفته در ساختمان نیز در قیمت خانه های این منطقه بسیار تاثیر گذاراند.

نقشه‌ فلاح تهران

محله فلاح تهران از شمال به خیابان قزوین، از غرب به خیابان لقمان، از جنوب به خیابان ابوذر و از شرق به خیابان شهید سوری منتهی می شود.

دسترسی

محله فلاح دسترسی زیاد مناسبی به سایر نقاط تهران ندارد. نزدیکترین ایستگاه مترو به این محله ایستگاه زم زم است که برای رسیدن به آن نیاز به تاکسی دارید. خطوط اتوبوسرانی در خیابان قزوین حضور دارند. از طریق خیابان قزوین می توانید به بزرگراه های سعیدی و نواب دسترسی داشته باشید.

امکانات

بیمارستان ضیاییان در محله فلاح تهران قرار گرفته است. مکان های تفریحی عمومی محله فلاح شامل پارک های شهدای گمنام، بهاران و گل سرخ و مراکز خریدی مانند مرکز خرید اطلس می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز محله فلاح تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره محله فلاح تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله فلاح تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
13 تیر 98

لطفا نیروی انتظامی توی سال تحصیلی بیشتر هوای دخترا رو داشته باشه... اون‌روزا که پلیس میاد حتی یه مگس مذکر هم جلو دبیرستانا پر نمیزنه ولی امان از روزی که ...

لیلا مردانی در این محله زندگی کرده
11 اردیبهشت 98

مردم باحال و دوست داشتنی

علی.س
28 خرداد 98

خوبی از خودتونه

امیرحسین اعتمادیان
14 فروردین 98

فلاح بهترین محله است. آدم‌های باحال، مشتی و لوتی‌منش هستند مثل مقدم و جلیلی و ابوذر

خیابان‌های اطراف فلاح تهران