لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله قیطریه تهران

محله قیطریه تهران در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. خیابان اصلی این منطقه خیابان قیطریه است که پارک قیطریه در آن قرار دارد. پارک قیطریه یکی از زیباترین و بزرگترین پارک های تهران است که در گذشته به صورت طبیعی و باغ گونه بوده است و به آن باغ قیطریه می گفتند ولی با گسترش شهر امروزه تنها پارک قیطریه از آن به جا مانده است. درختان کهنسال و جوی های آب گواه این موضوع هستند. سایر خیابان های این منطقه شامل بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار صبا، بلوار کاوه، بزرگراه صدر، خیابان چیذر، خیابان فرمانیه، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی، خیابان خراسانی، خیابان موسیوند، خیابان خلیلی، خیابان کریمی و خیابان سهیلی می باشد.

محله قیطریه تهران

قیمت آپارتمان‌ محله قیطریه تهران

محله قیطریه تهران یکی از محله های مرفه نشین و لاکچری تهران به شمار می رود. قیمت خانه ها در این منطقه بالاست. اگر قصد خرید آپارتمان در قیطریه را دارید روی متری 10 میلیون تومان به بالا حساب کنید.

نقشه‌ قیطریه تهران

محدوده محله قیطریه تهران شامل خیابان صبا در شمال، بزرگراه صدر در جنوب، خیابان شریعتی در غرب و خیابان و پارک قیطریه در شرق می باشد.

دسترسی

به لحاظ دسترسی نیز قیطریه از وضعیت نسبتا خوبی برخوردار است. مجاورت با اتوبان صدر و نزدیکی به اتوبان چمران و وجود ایستگاه مترو قیطریه دسترسی به سایر نقاط تهران را آسان کرده است. خطوط اتوبوسرانی نیز در بزرگراه صدر و خیابان شریعتی برای رفت و آمد اهالی این محله وجود دارند.

امکانات

قیطریه از امکانات رفاهی مناسبی برخوردا است. هایپرمارکت ها، رستوران ها و کافی شاپ های زیادی برای تامین خوراک اهالی ایجاد شده اند. البته این تمام ماجرا نیست. فضای سبز محله نیز به نسبت وسعت محله خوب است و بیمارستان اختر که در مجاورت قیطریه قرار دارد نیاز درمانی منطقه را تامین می کند.

مکان‌های دیدنی

به طور قطع دیدنی ترین جای قیطریه، پارک قیطریه است. پارک قیطریه با سابقه تاریخی زیاد یکی از زیباترین پارک های تهران است که محل تفریح و گذران وقت بسیاری از تهرانی هاست.

مشاورین متخصص قیطریه تهران

املاک شهر

مسکن بزرگ شهر

سفیر پاسداران

املاک صدف

مسکن بزرگ شهر قیطریه

نظرات کاربران

امتیاز محله قیطریه تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  خوب
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره محله قیطریه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله قیطریه تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف قیطریه تهران