لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله محمودیه تهران

محله محمودیه تهران در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. با اینکه این محله از دیرباز محل سکونت سرمایه دارن بوده است اما هیچ گاه پر زرق و برق نبوده است و مثل محله های لوکس دیگر تهران با خانه های مدرن و رنگارنگ پر نشده است. اگر در کوچه های محله محمودیه بگردید برخلاف محله هایی مثل الهیه و نیاوران، عمارت های باغ مانند بیشتر توجه شما را جلب خواهد کرد. با این وجود امروزه کم کم بافت این منطقه نیز دچار تغییراتی شده و ویلاهای سرسبز جای خود را به برج های پر زرق و برق می دهند.

محله محمودیه تهران

قیمت آپارتمان‌ محله محمودیه تهران

محمودیه تهران از جمله مناطق مرفه نشین تهران به شمار می رود و متوسط قیمت خانه ها و آپارتمان ها در آن بالاست. اگر قصد خرید خانه یا آپارتمان در یک محله لوکس تهران را دارید محمودیه میتواند محله مناسبی برای شما باشد. خیلی از ثروتمندان ایران در این محله سکونت دارند.

نقشه‌ محمودیه تهران

محدوده محله محمودیه تهران از شمال به زعفرانیه، از جنوب به بزرگراه چمران و چهارراه پارک وی، از غرب به اوین و از شرق به خیابان ولیعصر محدود می شود.

دسترسی

از نظر دسترسی هم برای سکونت در محله محمودیه نگرانی چندانی وجود ندارد. بزرگراه چمران و خیابان ولیعصر دسترسی مناسبی در اختیار شما قرار می دهند. نزدیک ترین ایستگاه های مترو به محمودیه ایستگاه های تجریش و قلهک هستند. خطوط بی آرتی نیز در این منطقه به مردم خدمت رسانی می کنند.

امکانات

شاید بتوان بزرگترین نقطه ضعف محمودیه را نداشتن پارک و بیمارستان دانست. البته از طریق خیابان ولی عصر می توانید به پارک ملت که یکی از پارک های خوب تهران است دسترسی داشته باشید. نزدیک ترین بیمارستان به محمودیه نیز بیمارستان اختر الهیه است. البته وضعیت خرید و تامین مایحتاج خانواده در محمودیه مناسب است. همچنین رستوران ها و کافی شاپ های زیادی در این محله برای رفاه مردم ایجاد شده اند.

مکان‌های دیدنی

بسیاری از مراکز خرید لوکس تهران در محمودیه تهران قرار دارند. پاساژ محمودیه مشهورترین آنها است. این پاساژ قطب خرید ساعت های لوکس در تهران است. سفارت مالزی، زیمباوه، ژاپن، اسلوواکی و ساحل عاج در این منطقه قرار دارند.

مشاورین متخصص محمودیه تهران

املاک پارسیس

املاک فراز

شیب راهه ماد

فراز محمودیه

فراز محمودیه

اجاره خانه در محمودیه تهران

اجاره خانه در محله محمودیه تهران

نظرات کاربران

امتیاز محله محمودیه تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

اولین نفری باشید که درباره این محله نظر میده.

تجربیات شما درباره محله محمودیه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله محمودیه تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف محمودیه تهران