لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله نارمک تهران

محله نارمک تهران در منطقه 8 شهرداری تهران قرار دارد. دانشگاه علم و صنعت یکی از بزرگترین دانشگاه های ایران در نارمک قرار دارد. محله نارمک به محله صد میدان هم معروف است که بزرگ ترین آن میدان نبوت یا هفت حوض سابق است.

محله نارمک تهران

قیمت آپارتمان‌ محله نارمک تهران

محله نارمک جزء مناطق نسبتا بالاشهر تهران حساب می شود و از طرفی امکانات خوب و دسترسی مناسب هم بر قیمت ها تاثیر گذاشته است و قیمت خانه ها را افزایش داده است.

نقشه‌ نارمک تهران

محدوده محله نارمک شامل بزرگراه زین الدین در شمال، محله نیروی هوایی در جنوب، بزرگراه امام علی در غرب و بزرگراه باقری در شرق می شود.

دسترسی

از نظر دسترسی به سایر نقاط تهران نارمک بسیار عالی است. اگر ماشین شخصی دارید که در محاصره ای از اتوبان های عالی تهران هستید. وجود بزرگراه رسالت در میانه محله نارمک این دسترسی را بسیار بهبود داده است. اما اگر ماشین شخصی ندارید و با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد می کنید هم نگران نباشید. خط 2 مترو تهران در محله نارمک 5 ایستگاه دارد. ایستگاه های فدک، گلبرگ، سرسبز، دانشگاه علم و صنعت و شهید باقری. خطوط بی ار تی‌ (میدان آزادی -تهرانپارس) و همچنین بی ار تی‌ (پایانه بیهقی- پایانه علم و صنعت) نیز در منطقه نارمک قرار دارند.

امکانات

مراکز خرید نارمک شامل مجتمع تجاری سون سنتر، مرکز خرید کویتی های نارمک، مرکز خرید نبوت و بازار نارمک می باشد. پارک های شقایق و فدک در نارمک قرار دارند. البته اکثر میدان های نارمک هم از فضای سبز درون خود برخوردارند. مجتمع های تجاری و مراکز خرید بسیاری هم برای رفاه حال اهالی نارمک به وجود آمده اند.

مکان‌های دیدنی

دیدنی ترین بخش نارمک صد میدان این محله هستند. که از دیرباز بزرگترین نشانه محله نارمک بوده اند و میدان هفت حوض بزرگترین میدان محله و یکی از معروفترین میدان های تهران است.

مشاورین متخصص نارمک تهران

مشاورین املاک کیان

مشاورین املاک خازنی

املاک روما

املاک کویر

تهران ۸

نظرات کاربران

امتیاز محله نارمک تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  عالی
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  سبک

تجربیات شما درباره محله نارمک تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله نارمک تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
29 تیر 98

نارمک شمالی، مرکزی و اطراف رسالت و فدک و هلال‌احمر بی‌نظیرند.

کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
16 اردیبهشت 98

در محله‌ها، محله‌ای همانند نارمک نداریم!

خیابان‌های اطراف نارمک تهران