لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله نازی آباد تهران

محله نازی آباد تهران در منطقه 16 شهرداری تهران قرار دارد. نازی آباد یکی از قدیمی ترین محلات تهران است که در جنوب شهر تهران واقع شده است. بیش از 70 میدان در محله نازی آباد قرار دارد که از این حیث نسبت به سایر محله های جنوب شهر تهران ظاهر بهتری دارد. می توان گفت نازی آباد یکی از مرفه ترین محله جنوب شهر تهران است. بسیاری از شخصیت های برجسته مانند اکبر عبدی، هنرپیشه توانا و نام آشنای سینما و تلویزیون؛ حمید استیلی، بازیکن فوتبال؛ امیر قلعه نویی، بازیکن سابق فوتبال و از موفق‌ترین مربیان لیگ برتر؛ فرشاد پیوس، بازیکن سابق پرسپولیس و مربی فوتبال در محله نازی آباد زندگی می کرده اند.


محله نازی آباد تهران

قیمت آپارتمان‌ محله نازی آباد تهران

در نازی آباد قیمت خانه ها به نسبت سایر مناطق تهران پایین تر است، همین مساله باعث شده است تا تراکم جمعیت در این منطقه بالا باشد. متوسط قیمت آپارتمان در نازی آباد حدود 3 یا 4 میلیون تومان است.

نقشه‌ نازی آباد تهران

محدوده محله نازی آباد شامل بزرگراه بعثت در شمال، یاخچی آباد در جنوب، بزرگراه شهید تندگویان در غرب و محله خرانه در شرق می باشد.

دسترسی

از نظر دسترسی هم وجود بزرگراه های شهید تند گویان، آزادگان، رجایی و بعثت و همچنین خط 1 مترو تهران در این منطقه ایستگاه دارد. ایستگاه شهید بخارایی نزدیک ترین ایستگاه به این منطقه است. خطوط اتوبوس رانی زیادی نیز در این منطقه به شهروندان خدمت رسانی می کنند.

امکانات

پارک بهمن اصلی ترین پارک و بازارهای اول و دوم از مهم ترین بازارهای این منطقه به شمار می روند. از دیرباز نازی آباد امکانات خرید خوبی داشته است. رستوران و فست فودهایی هم برای گذران اوقات اهالی به وجود آمده اند.

مشاورین متخصص نازی آباد تهران

نظرات کاربران

امتیاز محله نازی آباد تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  راحت
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره محله نازی آباد تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله نازی آباد تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف نازی آباد تهران