لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله گیشا تهران

محله گیشا تهران در منطقه 2 تهران قرار دارد. محله گیشا در ارتفاع 1400 متری از سطح دریا قرار دارد. کوچه های خیابان گیشا به صورت کوچه های منظم زوج و فرد با الگوبرداری از کوچه های منهتن نیویورک ایجاد شده است. که در کل 41 خیابان زوج و فرد دارد.

محله گیشا تهران

قیمت آپارتمان‌ محله گیشا تهران

محله گیشا جزو محله های بالا شهر تهران به شمار می رود با اینکه سطح قیمتی خانه ها در این محله به اندازه منطقه 1 تهران و محله هایی مثل الهیه و تجریش بالا نیست. اما از سطح متوسط خانه ها در مرکز شهر بالاتر است. اگر قصد خرید آپارتمان یا خانه ویلایی در محله گیشا تهران رو دارید باید دست کم متری 8 تا 10 میلیون تومان هزینه کنید.

نقشه‌ نصر ( گیشا ) تهران

محله گیشا در بین 4 بزرگراه محصور شده است. بزرگراه حکیم در شمال، بزرگراه جلال آل احمد در جنوب، بزرگراه شیخ فضل الله نوری در غرب و بزرگراه شهید چمران در شرق.

دسترسی

از نظر دسترسی به سایر نقاط تهران، محله گیشا وضعیت نسبتا مناسبی دارد. خط 7 مترو تهران در پایین پل گیشا ایستگاه دارد که به ایستگاه دانشگاه شهید مدرس معروف است. خط ۲۳۵ اتوبوسرانی تهران، حد فاصل گیشا و ترمینال کاوه میدان انقلاب می‌باشد و خط ۲۳۶ اتوبوسرانی تهران، حد فاصل گیشا و میدان ولیعصر می‌باشد. علاوه بر این ها وجود 4 بزرگراه چمران، حکیم، شیخ فضل الله نوری و جلال آل احمد در 4 طرف محله گیشا به خودروهای شخصی این منطقه کمک شایانی کرده است.

امکانات

پارک های گفت و گو و ورزش اصلی ترین فضاهای سبز این محله هستند. بیمارستان های میلاد و شریعتی در نزدیکی محله گیشا قرار دارند. مرکز خرید ناصر یکی از مراکز خرید اصلی محله گیشا است. مراکز خرید زیادی در این منطقه وجود دارند. رستوران ها و کافی شاپ های زیادی هم برای گذران وقت اهالی به وجود آمده اند.

مکان‌های دیدنی

یکی از نقاط معروف محله گیشا پل گیشا است که به پل سبز گیشا معروف است. پارک ترافیک هم که یکی از پارک های زیبای تهران است در همسایگی محله گیشا واقع شده است.

مشاورین متخصص نصر ( گیشا ) تهران

املاک اسرافیلی

املاک کاخ

املاک فرشتگان

مشاورین املاک کاخ

املاک چلسی

نظرات کاربران

امتیاز محله گیشا تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

اولین نفری باشید که درباره این محله نظر میده.

تجربیات شما درباره محله گیشا تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله گیشا تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف نصر ( گیشا ) تهران