لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله ولنجک تهران

محله ولنجک تهران در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. محله ولنجک در شمال تهران و در کوهپایه های قله توچال قرار دارد. از مهمترین خیابان های این محله می توان خيابان ولنجک، خيابان ساسان، خيابان سيزدهم، خيابان يمن، خيابان اميرآبادی، بلوار دانشجو را نام برد.

محله ولنجک تهران

قیمت آپارتمان‌ محله ولنجک تهران

ولنجک به خاطر قرار گرفتن در شمال شهر تهران و نزدیکی به ارتفاعات توچال از متوسط قیمتی بالایی برخوردار است. البته در این میان ساخت و سازها و اقبال عمومی به این منطقه نیز باعث رشد قیمت ها شده است. بافت کلی منطقه به گونه ایست که هر روز شاهد ساخته شدن خانه های لوکس و مدرن هستیم. خانه هایی با متریال و دیزاین خاص که البته قیمت های خاصی هم دارند.

نقشه‌ ولنجک تهران

محله ولنجک تهران از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان مقدس اردبیلی، از غرب به درکه و از شرق به رودخانه ولنجک محدود می‌شود.

دسترسی

از نظر وسایل نقلیه عمومی ولنجک در وضعیت نسبتا خوبی قرار دارد. البته نزدیک ترین ایستگاه مترو به محله ولنجک ایستگاه تجریش است که با اتوبوس، مینی بوس و تاکسی به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. اگر هم خودرو شخصی دارید کافیه خودتون رو به بزرگراه چمران برسونید. از طریق بزرگراه چمران و اتصالش به سایر بزرگراه های تهران می تونید دسترسی مناسبی به سایر نقاط تهران داشته باشید.

امکانات

مراکز خرید ولنجک شامل مرکز خرید ولنجک، مرکز خرید توچال، مرکز خرید خلیج فارس، مرکز خرید هشت بهشت زعفرانیه (در حال احداث)، فروشگاه‌های زنجیره‌ای حامی (شعبه ولنجک) می باشد. همچنین بیمارستان های رامتین و آیت الله طالقانی در محله ولنجک تهران قرار دارد. سایر مکان های عمومی ولنجک شامل بوستان های نگین، گلریزان، نور، توحید، تندرستی (ساسان)، اقاقیا، توسکا، یاسمن و دانشجو می باشند.

مکان‌های دیدنی

ارتفاعات توچال قطعا دیدنی ترین جای این منطقه است. تقریبا از سراسر تهران و حتی ایران برای بالارفتن و لذت بردن از طبیعت این منطقه به آنجا می روند. دانشگاه شهید بهشتی یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه های ایران هم در این منطقه قرار دارد.

مشاورین متخصص ولنجک تهران

املاک بزرگ آصف شعبه ولنجک

شرکت ساختمانی مانسا موسا

شرکت ساختمانی مانسا موسا

شرکت ساختمانی مانسا موسا

شرکت ساختمانی مانسا موسا

نظرات کاربران

امتیاز محله ولنجک تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

اولین نفری باشید که درباره این محله نظر میده.

تجربیات شما درباره محله ولنجک تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله ولنجک تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف ولنجک تهران