لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله پونک تهران

محله پونک تهران در شمال غربی تهران قرار دارد. بخش عمده محله پونک در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده است و بخشی از آن در منطقه 2 قرار دارد. ده پونک از قریه های قدیم تهران بوده است که به خاطر وجود حجم زیادی از پونه در این منطقه به پونک معروف شده است. خیابان‌های اصلی محله پونک شامل میرزابابایی، اشرفی اصفهانی، شهید مخبری (گلستان)، سردار جنگل، همیلا، بلوار عدل، خیابان زیتون و بلوار کمالی می باشد.

محله پونک تهران

قیمت آپارتمان‌ محله پونک تهران

بافت محله پونک غالبا نوساز است و قیمت خانه ها در این منطقه به نسبت بالاست. اگر قصد خرید آپارتمان در محله پونک تهران را دارید باید بودجه ای مناسب در اختیار داشته باشید. نکات مثبت و قرار گیری محله در موقعیت مناسبی از شهر تهران باعث رشد قیمت ها در این محله شده است.

نقشه‌ پونک تهران

محدوده محله پونک از شمال به حصارک، از جنوب به بزرگراه شهید همت، از غرب به جنت آباد و از شرق به بزرگراه یادگار امام محدود می شود.

دسترسی

از نظر دسترسی وضعیت خوب است. دسترسی به چند اتوبان (همت، اشرفی اصفهانی و هاشمی رفسنجانی) و وجود خطوط بی آر تی، رفت و آمد های این منطقه را تسهیل کرده است. البته هیچ یک از خطوط مترو تهران در این منطقه ایستگاه ندارند. اما در کل پونک را یکی از محلات شمالی تهران بدانید که نسبت به مرکز و جنوب تهران فاصله نسبتا زیادی دارد.

امکانات

پونک مثل سایر محله های بالاشهر تهران از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است. چه به لحاظ فضای سبز که پارک فراز، پارک بزرگ منطقه پونک است که در حاشیه بزرگرها ستاری ایجاد شده است. پارک های یاس، ترافیک و جهاد سایر پارک های پونک هستند و چه از لحاظ بازارها. رستوران ها و کافی شاپ های زیادی نیز در این منطقه برای تامین نیازهای اهالی به وجود آمده اند.

مکان‌های دیدنی

بوستان نهج البلاغه، بزرگترین پارک این منطقه است که بر روی رودخانه قدیمی احداث شده است. وسعت پارک نهج البلاغه 35 هکتار است. این پارک در مجاورت پارک پردیسان یکی از بزرگترین فضاهای سبز داخل تهران را تشکیل داده اند.

مشاورین متخصص پونک تهران

مسکن بهشت

املاک عمارت

املاك هما

املاک خوش خو

املاک خانه شما

املاک خانه شما

نظرات کاربران

امتیاز محله پونک تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  عالی
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  سبک

تجربیات شما درباره محله پونک تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله پونک تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

رضایی در این محله زندگی کرده
25 آذر 98

این محله به دلیل نزدیک بودن به شهرک غرب خانه های گرانی دارد و بافت فرهنگی منطقه با شهرک غرب یکی است

رمضانی در این محله زندگی کرده
25 آذر 98

محله ای گرانقیمت و باکلاس است بهترین نقطه پونک اطراف میدان عدل و خیابان همیلا است اکثرا خانه ها بزرگ و گران هستند خیابان ها خلوت (به جر خیابان هایی مثل سردار و میرزا بابایی) و آرامش خاصی دارد و خطوط اتوبوس کل محله را پوشش میدهد بنابراین اگر قصد زندگی در این محله را دارید به دلایل زیر قسمت غربی (غرب بزرگراه اشرفی اصفهانی مثل میدان عدل و سردار جنگل) را اتخاب کنید چون ۱ دسترسی بهتر به بزرگراه ها ۲ دسترسی بهتر به وسایل نقلیه عمومی ۳ نزدیکی به مراکز خرید

کاربر میهمان
21 شهریور 98

منطقه 2 پونک بلوار همیلا بلوار پارک، گران‌قیمت‌ترین و باکلاس‌ترین محله در تهران از همه نظر عالی عالی عالی ...

کاربر میهمان
20 آبان 98

کاربر میهمان
20 آذر 98

ببخشید ها یعنی ولنجک و فرمانیه و الهیه هیچی ؟ اول پونک؟

خیابان‌های اطراف پونک تهران