لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله کاشانک تهران

محله کاشانک تهران در ناحیه 5 منطقه 1 شهرداری تهران واقع شده است. کاشانک یک محله قدیمی تهران است و پیشینه کاشانک به زمان ناصرالدین شاه قاجار بر می گردد. 

محله کاشانک تهران

قیمت آپارتمان‌ محله کاشانک تهران

کاشانک یکی از محلات گرانقیمت تهران به شمار می رود. قرار گرفتن محله کاشانک در شمال تهران و دامنه های کوه های البرز باعث شده تا این محله آب و هوایی نسبتا خنک تر از مرکز تهران داشته باشد. همین مسائل و رشد ساخت و ساز در این مناطق باعث پرطرفدار شدن کاشانک و در نتیجه بالارفتن قیمت خانه های این محله شده است.

نقشه‌ کاشانک تهران

محله کاشانک در شمال به خیابان دارآباد، در جنوب به اقدسیه (خیابان موحد دانش)، در غرب به پارک نیاوران و در شرق به آجودانیه محدود می شود.

دسترسی

نزدیک ترین ایستگاه مترو به کاشانک، ایستگاه نوبنیاد است. از طریق خیابان های دارآباد و آجودانیه می توانید به سایر نقاط تهران دسترسی داشته باشید. البته توجه کنید که کاشانک یکی از شمالی ترین محلات تهران است و ازین حیث کمی با مرکز شهر یا جنوب شهر فاصله دارد و شما برای رفتن به این مناطق مجبورید زمان بیشتری را صرف کنید.

امکانات

از نظر درمانی بیمارستان نورافشار و بیمارستان مسیح دانشوری در دارآباد نیازهای پزشکی و درمانی این منطقه را تامین می کنند. محله کاشانک به ییلاقات شمال تهران بسیار نزدیک است با این حال پارک نیلوفر نیز به عنوان فضای سبز این منطقه وجود دارد. انواع رستوران ها و کافی شاپ ها نیز برای گشت و گذار و تفریح اهالی منطقه ایجاد شده اند.

مکان‌های دیدنی

یکی از دیدنی ترین جاذبه های این محله چنار مسجد وليعصر است. قدمت اين درخت به 500 تا 600 سال قبل برمي گردد و قطر آن در حدود 3 متر مي باشد و داخل آن به شكل يك اطاقك زيبا است. موزه طبیعت و حیات وحش ایران نیز در نزدیکیه این محله قرار دارد.

نظرات کاربران

امتیاز محله کاشانک تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

اولین نفری باشید که درباره این محله نظر میده.

تجربیات شما درباره محله کاشانک تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله کاشانک تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما