لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

کوی فراز تهران

کوی فراز در منطقه 2 شهرداری تهران می‌باشد. این محله در شمال غربی پایتخت و درهمسایگی سعادت آباد و دامنه های جنوبی البرز قرار گرفته است. ساختمان‌های درحال ساخت و خانه‌های نوساز بسیاری در این محله به چشم می‌خورند که همین امر سبب بالا بودن نرخ زمین در محله کوی فراز شده است. از خیابان‌های کوی فراز می‌توان به خیابان ذبیحی، خیابان شهدای شرکت برق، خیابان فراز ، خیابان ارغوان و... اشاره کرد.

کوی فراز تهران

قیمت آپارتمان‌ کوی فراز تهران

کوی فراز هم مثل اکثر محله های شمال شهر تهران دارای ساختمان هایی شیک و مدرن و البته گران است. به طور کلی به دلایلی مثل موقعیت جغرافیایی کوی فراز، افزایش اقبال مردم و ساخت و ساز ها در این محله، متوسط قیمتی خانه ها و آپارتمان ها در کوی فراز، از متوسط قیمتی تهران بالاتر است. در این میان موارد خاص هم می توانید بیابید که بسیار لوکس ساخته شده اند و قیمتی نجومی دارند.

نقشه‌ کوی فراز تهران

منطقه کوی فراز از جنوب به بزرگراه یادگار امام می رسد، خیابان ارغوان و بلوار ذبیحی محدوده شمالی، بلوار جوریکی محدوده غربی و خیابان شهدای شرکت برق محدوده شرقی کوی فراز را مشخص می کنند.

دسترسی

قرارگیری کوی فراز در شمالی ترین نقطه تهران باعث شده تا این محله ذاتا از مناطق مرکزی و جنوبی تهران فاصله زیادی داشته باشد. البته وجود بزرگراه یادگار امام به سهولت رفت و آمد این منطقه کمک زیادی کرده است. خط 7 مترو تهران که در دست احداث است نیز در نزدیکی کوی فراز ایستگاه دارد. خطوط اتوبوسرانی هم برای خدمت رسانی در سعادت آباد وجود دارند.

امکانات

بیمارستان مدرس، پارک های پرواز و سعادت آباد تامین کننده فضای درمانی و فضای سبز این محله هستند. از طرف دیگر رستوران ها و کافی شاپ های زیادی در این محله برای آسایش اهالی به وجود آمده اند.

مکان‌های دیدنی

ارتفاعات البرز زیباترین و دیدنی ترین جایی است که اهالی می توانند برای بازدید به آن سر بزنند. در واقع از سراسر تهران برای پیاده روی به اینجا می آیند.

نظرات کاربران

امتیاز کوی فراز تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  عالی
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  سبک

تجربیات شما درباره کوی فراز تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره کوی فراز تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف کوی فراز تهران