لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله یوسف آباد تهران

محله یوسف آباد تهران در منطقه 6 تهران قرار دارد. یوسف آباد یکی از محله های قدیمی و معروف تهران است که به دست مرحوم میرزا یوسف آشتیانی صدر اعظم ساخته شد. محله یوسف آباد به دلیل نزدیکی به مرکز شهر محبوبیت خاصی دارد. خیابان های اصلی محله یوسف آباد شامل سید جمال الدین اسد آبادی (خیابان یوسف آباد)، عبدالمجید اکبری و خیابان جهان آرا است. بزرگترین و شلوغ ترین خیابان این محله خیابان سید جمال الدین اسد آبادی است که میدان سید جمال الدین اسد آبادی هم در آن قرار دارد. این میدا بزرگترین میدان محله یوسف آباد به حساب می آید.


قیمت خانه در یوسف آباد

از دیرباز این محله را با خانه های ویلایی و بزرگ می شناسند که امروزه تعداد آنها رو به کاهش است و تبدیل به آپارتمان های نوساز می شوند. وجود نقاط مثبت زیاد در محله یوسف آباد باعث شده تا قیمت خانه در این محله به نسبت بالا باشد.


دسترسی یوسف آباد به سایر نقاط تهران

به لحاظ دسترسی به سایر نقاط تهران وجود دو اتوبان همت و کردستان، محله یوسف آباد را در وضعیت خوبی قرار داده است. همچنین دو خط مترو از این محله می گذرد. شاید بزرگترین نقطه ضعف این محله را بتوان قرار گیری آن در محدوده طرح زوج و فرد نامید.


امکانات رفاهی محله یوسف آباد

محله یوسف آباد به لحاظ درمانی هم وضعیت خوبی دارد و بیمارستان های حضرت فاطمه، محب کوثر و هاجر در آن قرار دارند.


مکان های دیدنی یوسف آباد

مراکز تفریحی و تجاری اصلی محله یوسف آباد شامل پارک شفق، فرهنگسرای شفق، پارک قزل قلعه، مجتمع تجاری رز،پاساژ فرهنگ و پاساژ هنر  می باشد.

محله یوسف آباد تهران

نقشه‌ یوسف آباد تهران

محله یوسف آباد از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیر آباد، از شرق به خیابان ولی عصر، در شمال به بزرگراه همت و در جنوب به خیابان دکتر فاطمی محدود می شود.

نظرات کاربران

امتیاز محله یوسف آباد تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

اولین نفری باشید که درباره این محله نظر میده.

تجربیات شما درباره محله یوسف آباد تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله یوسف آباد تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف یوسف آباد تهران