لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

خیابان احمدآباد مشهد

خیابان احمدآباد مشهد در تقسیم‌بندی شهری شهر مشهد، در منطقه یک قرار گرفته. وسعت منطقه احمدآباد ۱۶۱۱ هکتاره و شرکت‌های تجاری زیادی از جمله بزرگترین بازار موبایل مشهد در این خیابان قرار داره. احمدآباد از محله‌های مرفه‌نشین شهر مشهد محسوب میشه که بعضی از بزرگترین بیمارستان‌های شهر مشهد از جمله بیمارستان قائم در این خیابان هستند. شرکت‌های بزرگ هواپیمایی خارجی و داخلی و خیلی از بزرگترین فروشگاه‌های فروش لباس، کیف و کفش، فرش و رستوران‌ها و چند هتل در این خیابان واقع شدند. بعضی از خیابان‌های منطقه احمدآباد عبارتند از: راهنمایی، ابوذر غفاری، رضا، خیابان طالقانی، ناصرخسرو، ملاصدرا، عدالت، محتشمی، پرستار، پاستور، قائم، بهشت، عارف، قائم و کلاهدوز. هتل همای شماره یک مشهد (هتل ‌هایت سابق) واقع در میدان احمدآباد، اول بولوار کلاهدوز به عنوان مرکز این منطقه شناخته میشه. خیابان بابک هم یکی دیگه از خیابان‌های این منطقه‌ست که به خیابان سلمان فارسی و خیابان سناباد منتهی میشه.

خیابان احمدآباد مشهد

قیمت آپارتمان‌ خیابان احمدآباد مشهد

بلوار احمدآباد مشهد از جمله محله هایی هست که اصیل ها و قدیمی های این شهر در آنجا زندگی می کردند. طبیعتا رنج قیمتی بالایی هم نسبت به میانگین شهر مشهد دارد. بیشتر بافت خانه ها در این محله ویلایی هست. برای خرید یک ملک مسکونی در این محله باید حداقل بالای چند میلیارد نقدینگی داشته باشید. مغازه ها در این محله نیز به علت بورس بازارهای موبایل و لباس قیمت بالایی دارند.

متوسط قیمت هر متر آپارتمان
8,800 تا 17,600
(میلیون تومان)
نمایش آپارتمان‌ها
متوسط قیمت هر متر زمین
8,100 تا 19,400
(میلیون تومان)
نمایش زمین‌ها

نقشه‌ احمدآباد مشهد

بلوار احمدآباد از شمال به خیابان سناباد، از جنوب به خیابان کوهسنگی، از شرق به میدان شریعتی و از غرب به خیابان شهید منتظری و فلسطین می‌رسد.

مشاورین متخصص احمدآباد مشهد

کارگزاری سراسری املاک پدیده

مشاورین املاک امید

مشاورین املاک امید

مشاورین املاک امید

مشاورین املاک امید

کارگزاری سراسری املاک شاه وردی

نظرات کاربران

امتیاز خیابان احمدآباد مشهد
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  خوب
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  سنگین

تجربیات شما درباره خیابان احمدآباد مشهد به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره خیابان احمدآباد مشهد

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

مشاورین املاک ارباب
21 بهمن 97

بهترین منطقه برای سکونت

خیابان‌های اطراف احمدآباد مشهد