لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

خیابان سناباد مشهد

محله سناباد یکی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین محلات مشهد هست و در منطقه یک قرار داره. از قدیم، مردم مشهد سناباد رو به عنوان محل فروشگاه‌های کابینت، مبل و مصنوعات چوبی و لوازم خانگی می‌شناسند. البته در بخشی از خیابان سناباد هم فروشگاه‌های لباس عروس و داماد وجود دارند. در حال حاضر خیابان سناباد از ابتدا (میدان سعدی) به سمت پنجراه سناباد و از انتها (فلسطین) به سمت پنجراه سناباد یکطرفه‌ست و مسیر برگشت از خیابان آبکوه که به موازات سناباد هست صورت می‌گیره. چهارراه دکترا در مجاورت این خیابان قرار گرفته و بزرگترین عینک‌فروشی‌های مشهد در این خیابان هستند. اگه قصد رفتن به سینما هویزه رو دارید؛ خیابان سناباد یکی از مسیرهاییه که می‌تونید برای رفتن انتخاب کنید.

خیابان سناباد مشهد

قیمت آپارتمان‌ خیابان سناباد مشهد

خیابان سناباد محله ای قدیمی و اصیل نشین است. این محله با توجه به بافت مناسب مردمی از قیمت مناسبی نیز نسبتا برخودار هست و از محله های نزدیک به خود مثل احمدآباد، قیمت های مناسب تری دارد. به طول کلی اوایل سناباد که به خیابان سعدی منتهی می شود قیمت های پایین تری نسبت به منطقه 5 راه سناباد تا فلسطین دارد.

متوسط قیمت هر متر آپارتمان
4,600 تا 10,100
(میلیون تومان)
نمایش آپارتمان‌ها
متوسط قیمت هر متر زمین
5,200 تا 12,700
(میلیون تومان)
نمایش زمین‌ها

نقشه‌ سناباد مشهد

خیابان سناباد از شمال به خیابان آبکوه و صاحب‌الزمان، از جنوب به بلوار احمدآباد، از شرق به میدان سعدی و از غرب به بلوار فلسطین می‌رسد.

مشاورین متخصص سناباد مشهد

املاک حسن پور

املاک سجادی

املاک حسن پور

املاک سناباد

املاک سناباد

مشاورین املاک ناصری

اجاره خانه در سناباد مشهد

اجاره خانه در خیابان سناباد مشهد

نظرات کاربران

امتیاز خیابان سناباد مشهد
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  عالی
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره خیابان سناباد مشهد به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره خیابان سناباد مشهد

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما