لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

قاسم آباد مشهد

قاسم آباد یا شهرک غرب مشهد در منطقه 10 شهرداری مشهد قرار دارد. قاسم آباد جزو محلات جدید مشهد به حساب می آید. بسیاری از اهالی قاسم آباد را مهاجرانی تشکیل می دهند که از شهرهای دیگر به مشهد آمده اند. اصلی ترین خیابان های قاسم آباد، بلوارهای اندیشه، امامیه، حجاب، دکتر حسابی، شریعتی، فلاحی، استاد یوسفی و ادیب هستند. سرزمین موج های آبی (اولین پارک آبی سرپوشیده ایران) هم در این محله قرار گرفته است.

قاسم آباد مشهد

قیمت آپارتمان‌ قاسم آباد مشهد

قاسم آباد جزو مناطق متوسط مشهد به حساب می آید. اوایل امامیه و شریعتی مثل چهارراه مخابرات از قیمت های بالاتری برخوردارند. هرچه به سمت الهیه پیش بروید قیمت ها کمتر می شوند. حاشیه بزرگراه آزادی هم از قیمت های به نسبت پایین تری برخوردار است.

نقشه‌ قاسم آباد مشهد

قاسم آباد از سمت شمال به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی (میثاق)، از جنوب به بزرگراه امام علی، از غرب به میدان نمایشگاه و از شرق به بزرگراه آزادی منتهی می شود.

اجاره خانه در قاسم آباد مشهد

اجاره خانه در قاسم آباد مشهد

نظرات کاربران

امتیاز قاسم آباد مشهد
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  عالی
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  خیلی سبک

تجربیات شما درباره قاسم آباد مشهد به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره قاسم آباد مشهد

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

مجتبی سیفی در این محله زندگی کرده
25 بهمن 97

با سلام یکی از مهمترین چیزایی که در مورد این منطقه هست، بافت شهری‌شه که به دلیل اینکه بافت کهنه در ابتدا وجود نداشت، طراحی خیابان‌ها و بلوارها بر اساس طرح جامع شهر است که در نتیجه ترافیک بسیار مناسب و روان است. از نظر مراکز خرید و تفریحی و به خصوص رفاهی مثل پارک‌ها و استخرها و کتابخانه‌ها و فرهنگسراها و مراکز درمانی و داروخانه‌های شبانه‌روزی خوبه. ضمنا دسترسی مردم این منظقه به اقصی نقاط شهر با سرویس‌های حمل‌ونقل عمومی راحته.

مجید قادری‌فر در این محله زندگی کرده
09 بهمن 97

شهرک غرب از لحاظ اب و هوایی بسیار منطقه خوش آب و هوایی‌ست. از نظر امکانات بسیار کامل، دارای مجتمع‌های رفاهی، تجاری و ورزشی بسیار متعدد است. با توجه به زحمات بسیاری که شهرداری محترم در خصوص این منطقه کشیده‌اند، شهرک غرب دارای فضاهای سبز و پارک‌های بسیار زیاد شده. همچنین دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی در این منطقه بسیار راحت است و بار ترافیکی خیلی کمی داراست.