لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

سوالات حقوقی و مشاوره در مورد ملک

اگر در آپارتمان 66 متری که بالکن کوچک دارد با میلگرد نیم متر اضافه کنیم بدون این که ببنا را تغیر دهیم قانونی مشکلی است؟

(دیروز)

سلام 800 سهم مشاع از 7933متر زمین چند متر میشه؟

(پریروز)

با سلام این سهم یعنی چند متر مربع؟ (یک دوم سهم مشاع از 9و یک شصت و چهارم سهم از ٩ و یک پنجم حبه مشاع از٧2 حبه شش دانگ )

(پریروز)

سلام ملک ما در تهرانپارس نزدیک خیابان اصلی و شمالی جنوبی است؟ زیرزمین باشگاه است و یک قسمت از راه پله باشگاه که همکف با خیابان است تبدیل به یک مغازه 6 متری شده است (مالکش سرقفلی خریده) و طبقه بالا یک مغازه که در ورودی به کوچه بالایی داره و موقعیت جنوبی است با ارتفاع ...

(پریروز)

با سلام با 200 تا 250 میلیون نقد کجای مشهد میتونم یک واحد آپارتمان 75 متری بگیرم و رهنش بدم؟ در ضمن تا الآن از وام خرید یا مسکن هم استفاده نکردم،

(پریروز)

سلام هزینه وکالت فروش برای سمند ال ایکس 94 چقدره؟ و آیا برای سند زدن دوباره باید هزینه پرداخت شود؟

(پریروز)

سلام , خانه ای خریداری نموده ام که در طبقه پنجم می باشد و دارای یک حیاط به متراژ 15 متر جلوی آپارتمان در طبقه خودم می باشد. خانه به صورت قولنامه ای می باشد و در قولنامه ذکر شده است که این آپارتمان دارای حیاط به متراژ 15 متر است و حتی در قولنامه متراژ کلی ذکر شده است که این ...

(پریروز)

سلام در معامله املاک موقوفه ای که دارای عقب نشینی هستند، پرداخت هزینه عقب نشینی (یا همان غرامت) به اوقاف بر عهده فروشنده هست یا خریدار ؟؟؟؟ عرف معاملات در مورد این چنین املاکی چگونه است؟؟؟؟ با تشکر

(پریروز)

باسلام خدمتتان عرض کنم که اینجانب بایکنفر ملک خودرا تجمیع کرده درحال حاضر دارای سه دانگ از سند رابصورت تک برگی دارم آیا میتوانم این سه دانگ را قانونی بصورتی هیچ مشکلی برای اینجانب بوجود نیاد بفروشم؟ لطفا راهنمایی کنید.

(پریروز)

سلام ما قصد راه اندازی یک دارلترجمه غیر رسمی در یک خانه ویلایی داریم. آیا این کار از نظر قانون شهرداریها درست است؟

(پریروز)

نیازمند خانه با مبلغ 300 ملیون نقد ماهی 1500

(پریروز)

سلام برای ساخت منازل خشت و گلی و مغازه هایی که قبل از انقلاب ساخته شده اند برای تخریب و ساخت آیا این بناها هیچ چیز به حساب می آیند یا مانند زمین ميباشند؟

(پریروز)

هزینه تغییر کاربری مسکونی به تجاری متری چند است؟ آیا راهرو و راه پله جزع تجاری حساب میشود و اگر ملک مورد نظر مقداری مجوز تجاری داشته باشد آن مقدار در مجو ز جدید کم میشود یا باطل میگردد؟

(3 روز پیش)

٢٠٠٠٠٠ هزار سهم از ٤١٠٦٢.٦٨ يعني چند متر؟

(3 روز پیش)

سلام چگونه بفهمیم املاک/خودرو/تلفن و... ه اسم ما هست یا نه؟

(3 روز پیش)

يك واحد از يک آپارتمان 12 واحدي مسكوني را مي خواهم به اداري تغيير كابري دهم شرايط چيست رضايت ساكنين را مي خواهد يا خير؟

(3 روز پیش)

سلام زمین 328 متر مربع چند دانگ حساب میشود؟

(3 روز پیش)

زمینی‌ به‌ مساحت 3700‌ متر داخل‌ محدوده‌ شهری‌ بابل‌ زمین‌ موروثی‌ بین‌ 16‌ نفر‌ دارای‌ کاربری‌ ورزشی میخواهیم‌ به مسکونی‌ تبدیل‌ شود‌ مراحل‌ و هزینه‌اش‌ چگونه‌ است؟

(3 روز پیش)

سلام من دو تا زن دارم از هر دو زن دو بچه دارم اولی خانه دارد دومی سه بچه کوچک دارم و اجاره نشین هستند آیا می‌شود در مسکن ملی تبت نام کنم؟

(3 روز پیش)

یک آپارتمان می خوایم قولنامه کنیم سند داره ولی یک نفر با قولنامه ادعا به مالکیت مشاعی زمین کرده برای ما اگه قولنامه کنیم احتمال مشکل هست؟

(3 روز پیش)