لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

مشاوره و پرسش و پاسخ برای خریدار آپارتمان وام دار

آیا امکان استفاده از وام مسکن یکم برای ساختن خانه وجود دارد؟

باسلام آیا امکان استفاده از وام مسکن یکم برای ساختن خانه وجود دارد؟ شرایط اون چیه؟ علاوه بر پروانه ساختمان نیاز به چی هست؟ و کلا وام یک باره پرداخت می شود؟ ممنون میشم جواب سوالم را کسی که اطلاع دقیق دارد بدهد.

شرایط گرفتن سند برای زمین قولنامه ای

در خیابان خرمرودی محدوده شهر زمین قولنامه ای به متراژ 300 مترمربع خریداری نمودم فاقد سند است راه حل سند دار کردن زمین قولنامه چیست؟

خریدار خانه ویلایی تا 450 میلیون در مشهد یا گلبهار

سلام دوستان بنده شهرستانی هستم دنبال خونه ویلایی هستم مشهد یا گلبهار بخرم؟ ۴۵۰ میلون دارم محل کارم مشهد هست بهترین محله مشهد و گلبهار را پیشنهاد بفرمایید سپاس از دوستان

نحوه انتقال وام مسکن به خریدار ملک

باسلام. من وام ۵۰ میلیونی با اوراق دریافت کردم. الان ۳۴ قسط دادم می خوام خونه رو بفروشم.به بانک مراجعه کردم میگن از اصل پول شما ۴۰۰ تومن کم شده و در واقع ۴۹۶۰۰ به خریدار میرسه. می خواستم بدونم آیا این روش ظالمانه درسته یا راه دیگری وجود داره.من تا الان ۲۵ تومن قسط دادم ...

شرایط انتقال وام

سلام، جزو شرایط صلح وام آمده پرداخت اقساط وام دو ماه جلوتر آیا خریدار باید این دو ماه را قبل از به نام شدن وام بپردازد؟ یا فروشنده قبل از انتقال وام باید اقساط دو ماه بعد را بپردازد؟

شرایط تبدیل سند مشاع به شش دانگ

سلام تازگی نیم هکتار یعنی در اصل یک چهل و هشتم دو سهم از یک قطعه 12هکتاری به مساحت 5هزار متر مربع یعنی نیم هکتار خریدم سند منگوله دار و مشاع دارد به نام خودم هم زدیم. سوال اینه که راهی هست این سند مشاع را به سند شش دانگ تبدیل کنم. ممنونم .

انتقال وام جانبازی از آپارتمان به خانه ویلایی

سلام پدر من جانبازی ۲۵ درصد است. ما ۵ سال پیش آپارتمانی با سن کمتر از ۲۰ سال بوسیله وام جانبازی خریدیم. حالا به خاطر راحتی پدرم ترجیح می دهیم خانه ای ویلایی بخریم. سوال من این هست که آیا ممکنه این وام را از روی سند آپارتمان برداشته و با آن خانه ای ویلایی که سن آن کمتر ...

قیمت آپارتمان 142 متری در مشهد

سلام قیمت آپارتمان ۱۴۲ متری از زمین ۵۰۰ متری ۴ طبقه ۹ واحدی، طبقه ۳، ۳-۴ سال ساخت ۶دانگ چقدر است؟

انتقال وام جانبازی

سلام آیا انتقال وام جانبازی از یه خانه به خانه ای دیگر امکان دارد؟ الان خانه ای دارم که قبلا با وام جانبازی خریدم. آیا می توانم خانه ام را عوض کنم و خانه ای دیگه ای بخرم که این وام رو برای آن انتقال بدم؟

قیمت آپارتمان با 10 سال سن در اسلامشهر

قیمت فروش یک واحد 50 متری یک خوابه در طبقه همکف با ۱۰ سال سن بنا واقع در زرافشان اسلامشهر حدودا متری چنده؟