لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

مشاوره و پرسش و پاسخ برای خریدار وام

آپاتمان وام دار

انتقال وام در آپارتمان فروخته شده 15 میلیون از وام باقی است در محضر سند وکالتی زده شده به اسم خریدار وام به نام من بوده در بانک باید دوباره اقدام به انتقال شود

خرید وام جانبازی

سلام برای سند ساختمان واقع در گلستان بهارستان واقع در جاده ساوه خریدار وام جانبازی یکصد میلیون تومان هستم. ضامن کارمند هم دارم.

املاک اوقافی

سلام آیا در سند تک برگ نوع اوقافی بودن نوشته می شود؟ ثانیا برای املاک اوقافی می شود وام گرفت؟ ثالثا اگر کسی دارای سند تک برگ یا دفترچه ای از نوع اوقافی باشد و قصد فروش داشته باشد املاک می تواند آن را بفروشد؟ یا مقررات خاصی دارد؟ برای اجاره دادن چه شرایطی باید داشته ...

املاک فاقد سند

سلام اگر ملکی اصلا سند نداشته باشد و فروشنده قصد فروختن ملک را داشته باشد من خریدار از کجا بفهیم چند قولنامه از قبل نوشته شده یا دست به دست گشته است؟ تا ردیف قولنامه را پیدا کنیم ؟ در ضمن اصالت قولنامه ها رو از کجا تشخیص بدهیم؟ چون در چند املاک نوشته شده است؟

اجاره نامه قبل از تحویل

سلام اگر یک ملکی فروخته شود و قرار باشد قبل از تحویل ملک به رهن داده شود آیا اجاره نامه باید به اسم فروشنده نوشته شود و بعد از تحویل تعویض نام بنام خریدار صورت بگیرد؟ یا روش بهتری هست؟

فروش ملک به مشاور املاک

با سلام بنده زمینی کوهپایه ای رو که به رویت خریدار رسید و به متراژ 231مترمربع طی یک قولنامه به فردی فروختم و ایشان بعد از گذشت 3 روز مدعی و شاکی شدن که من باید زمین و به صورت افق بهشون تحویل میدادم و گفتنی است قیمتی که واسه سطح افق باید در نظر گرفت حداقل 30 درصد بیشتر از ...

آیا با وام مسکن مشهد میشه شاندیز خونه خرید؟

سلام ایا با وام مسکن مشهد میشه شاندیز خونه خرید؟اگه میشه چقدر از وام تعلق میگیره به شاندیز؟ همه وام یا نه کمی از وام کسر میشه؟

قوانین املاک قولنامه ای

سلام در املاک قولنامه ای اگر مشاور املاک قرارداد مبایعه نامه را بنویسد و فروشنده مبلغ کل را بگیرد و تحویل خریدار بدهد بعدا مثلا 10 ماه بعد مشخص شود فروشنده این ملک را به دیگری فروخته آیا املاک مقصر اصلی است یا فروشنده؟

پرداخت عوارض شهرداری به عهده خریدار است یا فروشنده

در صورتی که در قولنامه بندی در مورد موضوع عوارض شهرداری ذکر نشده باشد آیا فروشنده میتواند مدعی شود که پرداخت عوارض بر عهده خریدار است؟

خرید آپارتمان مسکن مهر

سلام.وقت بخیر. یک واحد آپارتمان وام دار حداقل ۶۵ متر در یک مجتمع با نگهبانی. استان مازندران.مسکن مهر هم بود موردی نداره. تا قیمت ۶۵ تومن. موردی بود اطلاع بدید.متشکرم.