لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

مشاوره و پرسش و پاسخ برای سرقفلی

نمونه قرارداد سرقفلی

سلام امکان داره یک قرارداد فروش سرقفلی مغازه تکمیل شده رو به صورت نمونه بزارین ؟ منظورم اینکه می خوام ببینم در قسمت توضیحات چه می نویسند؟ با تشکر

قوانین شهرداری درباره تخریب مغازه؟

سلام اگر یک مغازه قبل از تخریب باشه بعد از تخریب شهرداری چند درصد میگیره تا مغازه پابرجا باشه؟آیا اگر سرقفلی یا مالکیت باشه وضعیت چطوریه؟

شرایط و قوانین تنظیم اجاره نامه برای ملکی که قرار داد فروش دارد

سلام مغازه ای که قرارداد فروش داره و حدود 5 سال قبل توسط یک املاک نوشته شده است و بصورت سرقفلی هستش آیا اگر املاک از روی آن اجاره نامه تنظیم کند از کجا مطمن شویم بعدا مشکلی نسبت به قرارداد بوجود نمی آید؟ مبلغ رهن زیاده؟

برای فروش سرقفلی نیا به زدن سند رسمی هست؟

سلام آیا فروش سرقفلی حتی اگر با قرارداد فروش باشه حتما نیاز است سند رسمی هم زده شود؟ در ضمن گرفتن رضایت و تسویه دارایی و شهرداری از طرف خریدار صحیح است؟

سند سرقفلی چه نوع سندی محسوب می شود؟

سلام سند سرقفلی از چه نوعی هستش ؟ مشاع یا شش دانگ یا قراردادفروش؟ در ضمن چرا علاوه بر قرارداد فروش که در املاک نوشته می شود به دفترخانه مراجعه می کنند؟ در ضمن فروشنده در فروش سرقفلی کدام مدارک رو باید به خریدار ارائه بدهد؟

خرید مغازه به صورت سرقفلی

سلام آیا ممکن است در فروش سرقفلی قرارداد بین خریدار و فروشنده در املاک نوشته شود و مالک بعدا در تنظیم سند در دفترخانه حضور داشته و رضایت بدهد؟ یا اگر زیر قرارداد توسط مالک امضا نشود اعتبار ندارد؟

انتقال مغازه خریداری شده

سلام در فروش مغازه سرقفلی آیا مالک باید زیر قرارداد را امضا کند یا در تنظیم سند نیاز است به دفترخانه بیاید ؟ در ضمن می توان توافق کرد که خریدار کل مبلغ را حین تنظیم قرارداد بدهد و تسویه دارایی و شهرداری و رضایت به عهده خریدار باشد؟ با سپاس

نمونه فروش سرقفلی

سلام در فروش مغازه تجاری که سند شش دانگ ندارد و سرقفلی هستش؟ برای فروش مغازه قرارداد فروش نوشته می شود یا اجاره نامه؟ چند سوال هم در این ضمیمه دارم لطفاراهنمایی بفرمایید 1_ مقدار اجاره ماهیانه لازم است یا خیر در ضمن اگر اجاره برای چند سال نوشته شود مقدار اجاره ...

نحوه قرارداد فروش سرقفلی

سلام در فروش مغازه سرقفلی ، آیا اجاره نامه تنظیم کنیم یا مبایعه نامه ؟ کدام بهتر هستش؟ با سپاس

انتقال سرقفلی

با سلام لطفا در انتقال سرقفلی واحد تجاری حین نوشتن قرارداد به کدام موارد توجه کنیم و کدام موارد رو در قرارداد بیاریم که بعدا مشکل نباشه؟