لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

مشاوره و پرسش و پاسخ برای محاسبه بالکن

نحوه محاسبه متراژ در زمين مشاع

سلام. می خواستم ببینم یک صد و ده سهم مشاع از یک صد و شصت و نه هزاروهشتصدوشصت سهم ششدانگ یک زمین از یک صد و شصت و نه هزاروهشتصدوشصت متر مربع چند متر مربع میشه؟

فرم استعلام دارایی

سلام در استعلام دارایی که از دفترخانه گرفته می شود نام این فرم چیست؟ در ضمن این فرم حاوی چه اطلاعاتیی است؟ آیا مقدار دارایی بر اساس ثمن معامله محاسبه می شود؟

محاسبه بالکن مسقف که در سند ذکر نشده؟

با سلام آپارتمان ۴۵ متری برای خرید هست که حدود ۱۰ مترمربع بالکن مسقف داره که در سند و پایانکار ذکر نشده ، طریقه محاسبه متراژ آیا بصورت یک سوم اضافه میشه به متراژ اصلی ۴۵ متر یا اینکه اضافه نمیشه ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

محاسبه مساحت تراس و انباری

سلام اگر تراس و انباری در پیلوت فروخته شود آیا درست است مساحت موجود در سند با مساحت موارد بالا جمع بشود و فروخته شود آیا اصلا افزودن اینها صحیح است که املاک انجام می دهند

محاسبه مساحت سند

سلام اگر در سند مقدار مساحت دقیقا نوشته نشود یا مثلا سند زیادتر باشد و ملک کمتر یا بالعکس سند کمتر باشد و ملک زیاد، آیا در نوشتن قرارداد مساحت چطور نوشته بشه تا بعدا مشکل پیش نیاد

نحوه محاسبه بالکن مغازه تجاری از نظر قیمت و مساحت چگونه است؟

سلام نحوه قیمت گذاری و محاسبه مساحت بالکن مغازه تجاری چگونه است ؟

قیمت کارشناسی ملک

سلام در خرید یک واحد آپارتمان پارامترهای زیادی وجود داره یکی از آن پارامترها قیمت زمین خام آن واحد است آیا قیمت زمین خام با قیمت واحد نوساز باید برابر باشه؟ لطفا روش محاسبه قیمت کارشناسی رو بفرمایید ؟

نحوه محاسبه بالکن واحد تجاری

سلام آیا محاسبه بالکن واحد تجاری به صورت یک دوم صحیح است یا حتما باید یک سوم محاسبه شود؟ چون در اکثر پروانه ها یا پایانکار متراژ بالکن نصف می شود و به زیر بنا اضافه می گردد؟ در ضمن زیرزمین واحد تجاری به چه شکلی محاسبه می گردد؟