لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

مشاوره و پرسش و پاسخ برای مراحل وام جانبازی

شکایت از املاک

سلام من یک خانه به‌همراه وام - ازاد بدون رهن سند- به فروشنده واگذار کردم. موقع عقد قرار داد قرار شد املاکی دو برابر مبلغ وام چک ضمانت از خریدار بگیرد . چون خریدار چک نداشت املاکی در قولنامه بخش مشخصات چک را خالی گذاشته الان بعد از یک سال مشخص شده املاکی چک نگرفته ...

با سند یه ملک که در رهن بانک میشه یه وام دیگه هم گرفت

با سلام من و همسرم حدود دو سال پیش یک آپارتمان با وام زوجین گرفتیم که به نام هر کدام ما3دنگ سند خورده. 20قسط ماهیانه 1337تومان پرداخت کردیم. درکل باز پرداخت مابه بانک مسکن میشه192م ارزش فعلی ملک 550م با این وجود امکانش هست با اینکه ملک در رهن بانک مسکن من برای خرید 3دنگ ...

ضمانت وام ایثارگران

با سلام،وام ایثارگران بمبلغ 77تومان به بانک معرفی شده بانک هم برای ضمانت سند ملکی بعلاوه پایان کار داده،بنده اکنون پایان کار ساختمانی ندارم،آیا میتوان راه حلی پیشنهاد نمود،متشکرم.

انتقال سند خانه

من میخوام سند خونمو که به اسم همسرمه به نام خودم بزنم،ولی خونه هنوز وامش تسویه نشده، با این حساب میتونم خونرو به اسم خودم بزنم یا باید صبر کنم تا وام تسویه بشه؟

وام جانبازی

آپارتمانی با وام جانبازی خریداری نمودم اما مبایعه نامه نداریم فقط وکالت فروش دارم.چون از پدر خانومم جانبازن خریداری کردم.بعداز فوت موکل مشکلی پیش نمیاد برای تنظیم سند.

وام بانکی

سلام آیا اگر ملکی وام داشته باشد و در رهن بانک باشد می شود معامله رو انجام داد و فروشنده متعهد شود وام بانکی رو تسویه یا به اسم فروشنده منتقل کند؟

هزینه های جانبی فروش وام جانبازی

روال فروش وام جانبازی در مورد هزینه ها چطوری هست؟ هزینه های انتقال سند و مالیات و شهرداری و بانک و .... رو کی باید پرداخت کنه؟

معرفی به بانک

سلام خسته نباشید ‌.بنیاد معرفی کرده بانک .مدرک چه چیزهای میخوان. و مدارک کامل شد.چقدر طول میکشد تا وام پرداخت شه.

وام جانبازان

سلام .من دخترجانباز هستم وام مسکن را میشه واحدی ک هنوز ب اسم شوهرم نیست رو بخرم با این وام

تغییر ضامن

آقای "الف" یه خونه از آقای "ب" خرید که همراش وام جانبازی بود. بنده همون خونه رو همراه با وامش از آقای الف خریدم و تو بنگاه املاک یه چک بابت تضمین پرداخت اقساط تحویل دادم. آقای ب که مالک اولی بود و ضامناش گیر بودن اصرار کرد که ضامنا عوض بشن. منم یه برگه دست نویس با انگشت و ...