لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

اگر سند موجود باشد آیا عقب کشی در سند قید می شود؟

سلام
اگر سند موجود باشد آیا عقب کشی در سند قید می شود؟ منظورم این است که اگر در پروانه گرفتن عقب کشی باشد به سند هم منتقل می شود ؟ عقب کشی و غیره حین استعلام مشخص می گردد؟

5 پاسخ برای این سوال پاسخ بدید
املاک سراسری مبین مشهد
1398/01/25

سلام
در اسناد عقب نشيني قيد نميگردد چون ممكنه سندي مال 20 سال پيش بوده و الان داخل حريم جاده يا خيابان افتاده باشد وقتي كه براي مراجعه براي تخريبو پروانه به شهرداري مراجعه ميگردد مشخص ميگردد كهدر اينجا بايد باشهرداري توافقي صورت گردد و بعد از توافقات نسبت به عقب نشيني اقدام و بعد مجدد سند بايد اصلاحيه بخورد

املاک سراسری مبین مشهد
1398/01/25

بله با گرفتن استعلام از شهرداري اگر زمين در طرح باشد مشخص ميگردد

کارگزاری املاک کومه
1398/01/25

در سند قید نمیشه و باید از شهرداری استعلام بگیرید
نکاتی راجع به این مورد بدونید و اون اینکه
قبل از اینکه طرح‌های شهرداری به مرحلۀ اجرا برسند، به مالکان اطلاع داده خواهد شد. اطلاعات مربوط به طرح‌های نوسازی، در نشریات عمومی اعلام می‌شود. به علاوه شهرداری برای تمامی مالکانی که همه یا بخشی از ملک آن‌ها در محدودۀ طرح قرار گرفته است، نامه‌هایی ارسال می‌کند. از طریق این نامه‌ها افراد از جزئیات طرح، زمان شرکت در جلسات تعیین قیمت و زمان تخلیه آگاه می‌شوند. در برخی موارد مأموران شهرداری، شخصاً به محل مراجعه می‌کنند و با مالکان صحبت می‌کنند.

متأسفانه گاهی اوقات مالکی که از طرق مختلف نسبت به قرار گرفتن ملک در طرح‌های شهرداری اطلاع یافته است، اقدام به فروش آن می‌کند. این مورد به خصوص در سال‌های اخیر به وفور مشاهد می‌شود. برای افراد بسیاری اتفاق می‌افتد که ملکی را خریداری می‌کنند و در زمان سکونت یا اقدام به بازسازی، با نامه‌ها و اخطارهای شهرداری برای تخلیه مواجه می‌شوند.

لازم است قبل از خرید هر ملک به شهرداری منطقه مراجعه و اطلاعات لازم را کسب کنید. با مراجعه به شهرداری می‌توانید تمامی اطلاعات مربوط به ملک را به دست آورید.
داشتن اطلاعاتی مانند کاربری پلاک (مسکونی یا تجاری-اداری)، عقب‌نشینی، متراژ دقیق و اضافه متراژ، تخلفات صورت‌گرفته و وضعیت ملک در طرح‌های حال و آیندۀ شهرداری، در هنگام خرید بسیار مهم است.

املاک بزرگ آصف شعبه ولنجک
1398/01/26

سلام
فقط از طریق شهرداری قابل استعلام هستش در سند اشاره نمیشه

املاک بزرگ خانی
1398/03/16

سلام
فقط از طریق شهرداری قابل استعلام هستش در سند اشاره نمیش