لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

وظایف کارشناس فنی چیست و داری چه مدراکی است و از کجا این مدرک صادر میشود؟

وظایف کارشناس فنی چیست و داری چه مدراکی است و از کجا این مدرک صادر میشود؟
کارشناس حقوقی چیست و داری چه مدراکی است و از کجا این مدرک صادر میشود؟

1 پاسخ برای این سوال پاسخ بدید
املاک سراسری مبین مشهد
1397/12/23

مشاور حقوقی فردی است که به موجب اصول حقوقی حقوق بشر، مشاوره، راهنمایی و نمایندگی را برای مشتریانی که شامل افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها هستند، ارائه می‌دهد. مشاور حقوقی مسائل، مقررات و تصمیماتی را که بر سازمان و قانون تأثیر می‌گذارد، تحلیل می‌کنند.

این موقعیت می‌تواند طیف وسیعی از نقش‌ها را شامل شود. از ارائه مشاوره و راهنمایی مشتری به صورت یک به یک در موارد مدنی و جنایی یا به رهبری یک تیم قانونی شرکت یا غیر انتفاعی سازمان و حمایت از تلاش‌های مربوط به انطباق و دادرسی.

یک مشاور حقوقی و قانونی می‌تواند به طور مستقل کار کند، همچنین می‌توانند به طور مستقیم برای یک سازمان کار کنند. در هر صورت، مشاور حقوقی نظارت و راهنمایی را برای انطباق قانونی فردی و سازمانی، ارائه دهنده خدمات خود در طول دعوی قضائی و کمک به تصمیم گیری‌های قانونی پیچیده و مذاکرات فراهم می‌کند.

یکی از مهمترین وظایف مشاور حقوقی، مشاوره و راهنمایی به مشتریان است، چه شخصی و چه سازمانی. این راهنمایی می‌تواند شامل مشاوره قانونی عمومی در مورد بهترین شیوه‌ها برای انطباق، ورود به تصمیمات تجاری و مذاکرات قرارداد و راهبردهای قانونی برای دادرسی و سایر فعالیت‌های قانونی باشد مدرك دانشگاهي از دانشگاه حقوق و دانشگاهاي معتبر دنيا
كارشناس فني به كسي گفته ميشه كه نسبت به حرفه و شغل خود اگهي داشته باشد
ماندد كارشناس مكانيك كه اطلاعت كامل رو راجب به رشته خدش دارا ميباشد
يا كارشناس فني دارو سازي و غيره
كه اين مدارك بر اساس رشته تحصيلي در تمام دانشگاهاي دنيا اعتبار و صادر ميگردد